+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: katalızor

Arrow katalızor

2000 model otomatik vites 1800 motor honda accord katalizor sorunam var üzerindeki orjinal katalizor bozuldu çıkma bir katalizor taktırdım ama honda çıkması değil arıza lambası bazen yanıyor bazen sönüyor.kalkışlarda sorun yaşıyorum.Honda çıkma katalizor taktırsam sorunum kalkarmı yardımlarınızı bekliyorum . teşekürler.

Cevap: katalızor

Katalizörü boşaltın.İlla katalitik konvertör olması gerekmez.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Post Cevap: katalızor

yani katalizörü çıkarttırıyımmı.? peki o zaman arıza lambası sürüklı yanmazmı.?yandığı zaman başka arızaları göremem.birde 1 ay kadar önce serviste kontrol ettirmiştim yetkili serves hatırlatma bölümünde "" DTC:PO301NO:1SİLİNDİR ATEŞLEMESİ.PO420 KATALİZÖR VERİMLİLİĞİEŞİĞİN ALTINDA"" denilmişti . yani katalizörü devre dışı bırakırsam olurmu . birde lpg taktırmayı düşünüyorüm.DCR iyimi uyumlumu. teşekür ederim

Piyasada katalizörü çıkarınca, ikinci sensörü emüle ederek arıza lambası yanması önleniyor. Ya da yeni bir katalitik konvertör alacaksınız.
    LPG dönüşümünü bu problemi hallettikten sonra düşünün. Aksi halde randıman alamazsınız.

honda accord 1.8 motor 2000 model arabamın ısı sansoru buzuk oldugunu söylediler ama sansorun ürün kodunu söylemiyorlar. ürün kodunu söylememe nedenide daha fazla para almak için oldugunu düşünüyorum. kodu hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. teşekurler.

Honda müşteri ilişkilerine yazabilirsiniz. Bizde parça kodu yok.

hocam katalitik konvertörü iptal edebilirsin, eskimesinden kaynaklanan fazla yakış problemi düzelir, çekiş artar fakat çevreye zarar veriyo çıkarınca, karar senin.

Alıntı kto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam katalitik konvertörü iptal edebilirsin, eskimesinden kaynaklanan fazla yakış problemi düzelir, çekiş artar fakat çevreye zarar veriyo çıkarınca, karar senin.
    Araçlarımızın yakıtlarını,performanslarını bir şekilde düzeltebiliriz fakat ya çevre!!!

Özençler 2A Çorum Otogaz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler