+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: brc servisinden şikayetçiyim

Exclamation brc servisinden şikayetçiyim

kocaelide bulunan fs otogaz şirketine seq24 taktırdım problemler en baştan başladı daha montajın ortasındayken ellerinde simit depo olmadığını söylediler. daha sonra aracımın sürekli stop etmesiyle fs otogaz a gittim programatıp yolladılar şimdi ki şikayetlerim ise
    1- aracım depo fullken veya yarım ken muhtelif zamanlarda benzine geçiyo lpg bitti sinyali veriyo benzine alıp tekrar tüpe geçirince normale dönüyor (bir daha arızayı tekrarlıyana kadar)
    2- aracıma gaz verdiğim zaman geç hissidiyor. oysa aynı arızayı benzinde yapmıyor.

Cevap: brc servisinden şikayetçiyim

Montajı ne zaman yaptırdınız? Model yılı ve motor hacmi nedir?
    Size ulaşabileceğimiz telefonları bize email ile bildirebilir misiniz?
    Sorununuz ayarla ilgili görülüyor.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

montajı 1,5 ay kadar önce yaptırdım.
    motor hacmi:1600,
    model 2004
    araç: hyundai accent admire

sizinde dediğiniz gibi problem bencede ayarlar
    ama bunu servisinize kabul ettiremiyorum

ilgilenirseniz sevinirim. çünkü brc ye güvendiğim için almıştım. (en pahalısı olmasına rağmen)

telefon numaram: 0542 316 12 34

e-mail: balembalem@yahoo.com

Şikayetinizi servise ilettik. Sizinle özel olarak ilgilenecekler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

ilginize teşekkür ederim
    BRC den beklediğimde buydu...

henüz servisinizden bir telefon yada mesaj almadım bilginize...

siz servise bilgi verdiniz mi? benim oraya gitmem mi gerekiyor ... yada onların beni arayıp çağırmaları mı gerekiyor... veya ben gidersem onlara 2a mühendislikten bana mesaj attılar onun üzerine geldim mi demem gerekiyor... açıklayıcı bir mesaj atarsanız sevinirim...

Alıntı bahadırgökçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz servise bilgi verdiniz mi? benim oraya gitmem mi gerekiyor ... yada onların beni arayıp çağırmaları mı gerekiyor... veya ben gidersem onlara 2a mühendislikten bana mesaj attılar onun üzerine geldim mi demem gerekiyor... açıklayıcı bir mesaj atarsanız sevinirim...
    Bahadır bey sorununuz varsa bize iletmeniz yeterli bugün müsaitseniz sizi bekliyorum. Yoğun olmamız nedeniyle mail leri okuyamadım, bu yüzden şikayetinizden bihaberim.Simit tank konusuna gelince , Bir ay kadar önce simit tankı bulabilmek için fabrikalarla görüşmek zorunda kaldık meslekdaşlarımızdan tek-tek tank aradık bunu bizim kusurumuz olarak lanse etmenize üzüldüm, diğer konular ise halledilebilecek konular sizi bugün bekliyorum

Bahadır bey sizi haala bekliyorum !

faruk bey ilginize teşekkür ederim. ama zaten ben sorunumu size daha önce 2-3 kez iletmiştim. hyundai servisinin yanlış malzeme kullandığını söylemiştiniz. oysa serviste arabayı bilgisayara bağlayınca hatayı sürekli fakir karışım olarak erdi. simit depo konusuna gelince : üzülmenize üzüldüm ama sonrdan üzülmemek için baştan daha dikkatli davranmak gerekir. ben izmit sanayii de 1.600 ytl ye sıralı sistem tartarini taktırmaktansa 15-20 km fazla yapıp brc sıralı sistemi 1.800 ytl ye taktırdım. bu tercihten dolayı birşeyler beklemek hakkım diye düşünüyorum.
    son olarak işyerimden izin almam çok zor beni kabul ederseniz c.tesi istediğiniz saatte veya p.tesi 18:00 gibi gelebilirim çalışmalarınızda başarılar dilerim.
    Bahadır Gökçek

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler