+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2005 nissan primera 1.6

2005 nissan primera 1.6

merhaba aracıma (2005 nissan primera 1.6) otogaz taktırmak düşüncesindeyim.
    birkaç sorum olacaktı. yanıtlarsanız sevinirim.

uygun mudur? fiyatı nedir?

aracımda gelişmiş yol bilgisayarı mevcut. benzin göstergesini ayrıntlı olarak görebiliyorum. lpg için de bu geçerli olacak mı?

işlem nekadar sürüyor?

sonrasında ruhsat işletmek için siz mi ilgileniyorsunuz? benim mi yaptırmam gerekli. ücreti nedir?

bir de chevrolet.com.tr de lpg için mikser yok, kablo kesmek yok, hata kodları yok gibi çarpıcı cümleler var. benim aracıma takılabilen model için bu durum sözkonusu mu?

şimdiden teşekkürler,

Cevap: 2005 nissan primera 1.6

Aracıma uygun mudur? fiyatı nedir?
    Takılacak kitimiz SEQUENT-24' tür.
    Aracınızla teknolojik olarak uyumludur. Fiyatı 300 Peşin bakiye 140x10 taksit olmak üzere toplam 1.700,-YTL' dir.

Aracımda gelişmiş yol bilgisayarı mevcut. benzin göstergesini ayrıntlı olarak görebiliyorum. lpg için de bu geçerli olacak mı?
    Aracınızn yol bilgisayarı aynen benzinde olduğu gibi çalışacaktır.

İşlem ne kadar sürüyor?
    Montaj maksimum 4-5 saat içerisinde tamamlanır.

Sonrasında ruhsat işletmek için siz mi ilgileniyorsunuz? Benim mi yaptırmam gerekli. Ücreti nedir?
    Ruhsat için gerekli tüm evraklar veriliyor. İşlemlerini siz yaptıracaksınız. 250 YTL civarında tutar.

Bir de chevrolet.com.tr de lpg için mikser yok, kablo kesmek yok, hata kodları yok gibi çarpıcı cümleler var. Benim aracıma takılabilen model için bu durum sözkonusu mu?
    Sizin aracınız içinde aynen geçerlidir. Hiç bir kablo kesilmeden montaj yapılacaktır.

Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

ilginiz için teşekkür ederim

2005 nissan primera ya taktıralı bir yıl oldu.sorunsuz çalışıyor.Biraz motor gürültüsü artacak sadece

Motor gürültüsü artmaz. Yüksek oktan nedeniyle araç daha vuruntusuz çalışır. Gürültü başka bir sebepten kaynaklanıyor olabilir.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler