+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PSA Modül

Unhappy PSA Modül

Merhaba

Ben de 2004 Megane II 1.6 aracıma Sequent 24 MY 07 taktırmak istiyorum. Ankara ProSer ile görüştüm. psa modülünün fiyatının +50 YTL olduğunu ayrıca sizi arayıp sorduklarını sizin de öyle söylediğinizi söylediler. Ben burda yazılanları ve kite dahil olduğunu söyledim fakat öyle olmadığını söylediler.
    Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Bir de Sequent 24 MY 07 ne zaman ProSer e ulaşır. Takmışken yeni modeli takıyım di mi?

Cevap: PSA Modül

BU MODÜLÜ ORJİNAL EKİPMANLA BİRLİKTE ANKARADA NEREDE TAKTIRABİLİRİZ

Ben de aracıma bir ay önce brc sıralı sistem takdırdım.Sanırım araca monte edilen sistem my 07 değildir.Bu sistemin eski modele göre üstünlükleri nelerdir?Bilgi verirseniz sevinirim.

sayin yetkili ben ankara dağ cey lpg de 2004 megane II 1,6 16 valf aracıma romano lpg dönüşüm seti taktırmıştım. ancak bu benzin ibresi sorunu çok canımı sıkıyor. ve ben kendi taktırdığım yere güvenmiorum. eğer brc romano sisteme uygun psa modülü takabiliyor ve ayarlarını yapıp teslim edebiliyorsa brcde yaptırmak istiorum.. bana en yakın bi servisinin numara ve adresini bu ürünün fiyatı ile verirseniz sevinirim. ankara batıkentteyiz..

PSA modülümüz üniversal bir üründür.Yetkili bayilerimizde montajını yaptırabilirsiniz.Yetkili bayi listemizi giriş sayfamızda bulabilirsiniz.
    İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler