+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: soğuk çalışma

soğuk çalışma

benim arac 307. sabahları ilk çalışmada benzinde sorun yok ama gaza geçince motor ısınana kadar gaz yeme problemi oluyor. motor ısınınca bu sorun ortadan kalkıyor. sorun ne olabilir saygılarımla

Cevap: soğuk çalışma

Aracınızda ithal etmediğimiz FAST sistemi takılı olduğunu daha önceki mesajlarınızdan biliyoruz. Sıkıntınız ince bir kalibrasyon ayarı yapılmamasından kaynaklanıyor. Herhangi bir yetkili servisimizde ücreti mukabili yaptırabilirsiniz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

sanırım unuttunuz benim aracta seuqent24veye 56 takılı imiş. ben yanlış biliyorum diye size mesaj atmıştım.sizi yanlış bilgilendirdiğimim için özür de dilemiştim. saygılarımla

Ayarlarınıza yeniden baktırın. Regülatörün ısınmasında veya sıcaklık sensöründe bir sıkıntı olabilir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

TEKRAR MERHABALAR BİLMİYORUM HATIRLIYORMUSUNUZ 307 XR TRİPTRONİK ARACIMA BEDİNİ MARKA LPG TAKTIRMIŞTIM VE SORUNLARIM VARDI. ARACIMI SON BİR HAFTADIR BENZİNDE KULLANIYORUM HALA ARACIM İLK BENZİNDE ÇALIŞMADA 5-6 MARŞTA ÇALIŞIYOR, İLK MARŞTA ÇALIŞSA DAHİ 1-2 SANİYE SONRA TEKRAR İSTOP EDİYOR. MOTOR ISINDIĞINDA GÜN İÇERİSİNDE TEKRAR ÇALIŞTIRMADA HİÇ BİR SIKINTI YAŞAMIYORUM. LPG AYARLARINIDA YENİ YAPTIRDIM SORUN HALA DÜZELMEDİ. TAKTIRDIĞIM YER İSE ANLADIMKİ BU KONUDA PEK TECRÜBELİ DEĞİLMİŞ. ŞU AN ORTALAMA 100 KM.DE NET YAKIT SARFİYATI 15 LT. YAKITI DÜŞÜREMİYORUM BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRNİSİNİZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

AYNI ZAMANDA BENZİN ŞAMANDIRA SIKINTIMDA VAR, BU KONU HAKKINDA SORUN ÇÖZMEK İÇİN SANIRIM PSA MODÜL KULLANILIYOR GALİBA. ANKARADA NERDEN TEMİN EDEBLİRİM FİYAT HAKKINDADA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler