+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2000 model 1.6 ies lpg

2000 model 1.6 ies lpg

sayın 2a mühendislik 2000 model 1.6 i es honda cıvıc sahibiyim lpg taktırmayı düşünüyorum sürekli şehir içindeyim artı ve eksileri ile beraber hangi model taktırabilirim. servis tavsiye etmiyor. ikilemdeyim. teşekkürler

Cevap: 2000 model 1.6 ies lpg

Aracınıza uygun kitimiz SEQUENT-24. Anasayfamızdaki YETKİLİ SERVİSLERİMİZİN LİSTESİ linkinden size en yakın yetkili servisimizle temasa geçerek; fiyat, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca detaylı açıklama email adresinize gönderildi.
    Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

samsunda ikamet etmekteyim. sizin yollamış olduğunuz listedeki reis otomotiv ile zaten görüşmüştüm. honda marka araçlara takmadıklarını gerekli bilgi ve altyapıya sahip olmadıklarını belirtip size yönlendirdiler.eğer bu konuda detaylı bir bilgi verirseniz ve ilgili olusanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

merhabalar,

bende 2001 model civic 1.6 ies vardı. bazı ustalar sıralı sistem takılması gerketigini bazıları ise gerekmediğini söylemislerdi. bunun doğrusu nedir, aydınlatırsanız sevinirim.

teşekkürler

Aracınız MPI çok nokta enjeksiyonlu yakıt besleme sistemine sahip. Dolayısıyla sıralı sistemden başka bir sistem olmaz. Mikserli taktırırsanız aracınıza yazık olur. SEQUENT-24 MY 07 modelimiz aracınızla tam bir teknolojik uyumluluk gösterir.

Alıntı valec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar,
    bende 2001 model civic 1.6 ies vardı. bazı ustalar sıralı sistem takılması gerketigini bazıları ise gerekmediğini söylemislerdi. bunun doğrusu nedir, aydınlatırsanız sevinirim.
    teşekkürler

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

bendede 1,6 ies var taktırdım cok memnunum.sehır ıcı 170-180 yakıyor.malunm lpg 1,650 ytl oldu.sıralı taktırdım.

Bende 2002 model civice BRC sequnet 24 MY07 taktırdım.Şu anda şehir içinde km de 125-130 TL yakıyor.Lpg 1660TL

Alıntı mustafa k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede 1,6 ies var taktırdım cok memnunum.sehır ıcı 170-180 yakıyor.malunm lpg 1,650 ytl oldu.sıralı taktırdım.

ben arabayı 90 ın altında pek surmuyorum dostum.+125 den fazla yakar merak etme.benzınde 100 km 10,8 lt benzın yakıyor.benımkı. sehır ıcınde normal.

Alıntı mustafa k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben arabayı 90 ın altında pek surmuyorum dostum.+125 den fazla yakar merak etme.benzınde 100 km 10,8 lt benzın yakıyor.benımkı. sehır ıcınde normal.
    Evet bencede normal.

Alıntı murat agyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsunda ikamet etmekteyim. sizin yollamış olduğunuz listedeki reis otomotiv ile zaten görüşmüştüm. honda marka araçlara takmadıklarını gerekli bilgi ve altyapıya sahip olmadıklarını belirtip size yönlendirdiler.eğer bu konuda detaylı bir bilgi verirseniz ve ilgili olusanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
    SAYIN MURAT AGYUZ ; honda 1.6 ies aracınıza uygun sistem brc my-07 sıstemidir.hassas kalıbrasyonu sayesınde mukemmel bır sürüş konforu sağlar.daha önceki montajlarımızda herhangı bır sorun yaşamadık.aracanız eobd cihazıyla kalıbrasyon yapılırsa daha hassa bır ayar sağlanmış olur.sıze uygun ödeme seçeneklerını öğrenmek ıstersenız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    364-213-51-73

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler