+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: led siz gosterge

led siz gosterge

benim aracimda orjinal LPI gaz sistemi var. aracim opel vectra 2.0i 16 v 136 beygir. 1996 model. anahtar devamli gaz da duruyo ben aracimi calistirip yola cikiyorum. motor belli bir sicakliga gectigi zaman otomatik olarak gaza geciyo ve ben bunu hissetmiyorum. benim gaz gostergem direk benzin gostergesine bagli gaza gectigi an o gosterge ikinci bir harekete daha geciyo. genelde arac ta ceyrek depo benzin olur onun icin gaza gectigi zaman hemen ibre yukseliyo. bilemiyorum boyle sistem kullaniliyomu?

Cevap: led siz gosterge

Aracı bir görmek isteriz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

ben yutr disinda belcikada yasiyorum. yardimci olursaniz nasil bir cizelge olusturabilecegime aracin fotograflarini gonderebilirim.

atak35
    Guest

işte bende bunu merak ediyordum lpg takılınca onu ayrı bir göztergedenmi takip edeceğiz yoksa benzin göstergesindenmi???

Şu anda ayrı bir göstergede takip edilyor .
    OEM çalışan firmalar Benzin ECU suna değerler modifiye edebiliyor. Ancak OEM olarak boyle bir uygulama yapılabilir. Italya' da Multipla ve Marea Bi Power araçlarda aynı uygulamalar var.
    Önemli olan burada Araç üreticisinin işbirliği (Çoğu firma bunları sır olarak saklıyor)
    G.Prevazi

bu sisteminasil yaptiklarindan cok fazla haberim yok. bu sistem orginal opel LPI teskilati.daha sonra mi takildi yada fabrikasyon mu.bu konuda da haberim yok. diger aracimda opeldi ondada normal lpg teskilati vardi onda let sistemi vardi. cizelge yada ona benzer bir sey olusturabilirsem bunu sizlerle paylasirim.suanki teskilat diger lpg teskilatina gore cok kullanisli. aracim hep gaz da duruyo. motor belli sicakliga gelince otomatik olarak gaza geciyo ve dogal olarak benzin ibreside gaza baglaniyo ve tankin icinde ki gaz miktarini gosteriyo.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler