+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1999 1.6 16V PALİO İÇİN EN İYİ SIRALI SİSTEM LPG

1999 1.6 16V PALİO İÇİN EN İYİ SIRALI SİSTEM LPG

Merhaba değerli site yöneticileri ve sevgili üyeler.öncelikle böyle bir sitenin varlığında kimlerin emeği varsa hepsine teşekkürü bir borç bilirim. benim sorum şu olacaktı. geçen hafta 1999 model 1.6 16 V palio aldım ancak araç şehir içi 330 yakarken şehir dışı 240 yakıyor,ve doğal olarak bende lpg taktırmaya karar verdim,ancak yetkili bir servis bu işe kesinlikle yanaşmamam gerektiğini belirtti. acaba çok büyük sorunlar çıkarıyormu,birde taktırırsam en çok randıman alacağım sıralı sistem hangisi olur.(MESELA LAVATO SIRALI SİSTEM) ilginiz için şimdiden çok teşekkürler.

Cevap: 1999 1.6 16V PALİO İÇİN EN İYİ SIRALI SİSTEM LPG

Aracınız için en uygun sistem Türkiye disribütörlüğünü yaptığımız BRC' nin SEQUENT-24 modelidir. Anasayfamızda yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek, fiyat, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

peki verdiğiniz listedeki yerlerden birisine yaptırdık.kesin randıman alabilirmiyim. ayrıca çıkacak sorunlarda bir işçilik garantisi verebiliyormusunuz. ayrıca sequent-24 modelini taktırdığımızda yakıt tüketimi ne olur?

Aracınız benzinde düzgün çalışıyorsa, LPG de düzgün çalışır. İşçilik dahil her türlü garantiyi veriyoruz. Aracınız benzine göre hacimsel olarak %15-20 civarında daha fazla LPG tüketir. Yani 100 km. de 10 litre benzin tüketen bir araç, LPG' de 11-12 litre tüketir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler