+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1997 Model Civic 1.4 is LPG?

1997 Model Civic 1.4 is LPG?

Merhaba 228 000 kmde olan aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. 200 000 kmde segmanlar ve subaplar değişti. Araçta herhangi bir sorun yok. Araca lpg taktırmam herhangi bir sorun oluştururmu. Honda konusunda en uzman servisiniz hangisidir.

Cevap: 1997 Model Civic 1.4 is LPG?

Bujiler, ateşleme bobinleri değişti mi? Benzin enjektörleri kontrol edildi mi? Oksijen sensörü çalışıyor mu? Katalitik konvertörün durumu nedir? Başarılı bir dönüşüm için bu parçaların düzgün çalışıyor olması çok önemli. Ayrıca aracınız semi-sequential dediğimiz yarı sıralı yakıt besleme sistemine sahip. Dönüşümde ve ekipman seçimi hassas. Bize nereden yazıyorsunuz? adres ve telefon bilgilerinizi bize email ile bildiirseniz sizi yetkili bir servisimize yönlendirebiliriz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: 1997 Model Civic 1.4 is LPG?

bujiler değişti. 1 enjektor tıkalıydı değişti. araç sehir dısı 160 ykr sehir içi 220 ykr yakıyor. yani sensorler iyi durumda. Gaziosmanpaşa da oturuyorum istanbul içinde nerde oldugu nemli değil honda hassas bir arabadır bu marka üztüne tecrübeli bir servise yonlendırmenızı rıca edıyorum

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler