+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peugeot 406 2.0 SV rolanti sorunu

Peugeot 406 2.0 SV rolanti sorunu

dün aracıma ATİKER sıralı sistem lpg taktırdım
    programlamada rpm değeri çok düşük 400 diye hata verdi.
    programlama bittikten sonra motor ısısı 90-95 de iken
    benzinde hiçbir sorun yok iken lpg de rölanti bir 700 rpm ye düşüyor bir 900 rpm ye çıkıyor.
    usta gaz kelebeğinde bir sorun olduğunu söyledi ama ben pek inanmadım çünki rölanti motorunu daha 1.500km önce değiştirtmiştim aracımda simota açık hava flitresi takılı.yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap: Peugeot 406 2.0 SV rolanti sorunu

Sadece BRC konusunda yardımcı olabiliriz. Tahminimiz sizin aracınızda devir doğru tanıtılmamış. Sıralı sistemlerde Krank Şaft sensöründen devir sinyali alınması her zaman öneriyoruz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

teşekkür ederim

Sayın site yöneticisi. Bende 406 2.0 sva araç almayı düşünüyorum. Lpg dönüşümü de yaptırmayı düşünüyorum. Lpg dönüşümünün fiyatı ve araç için perfonması hakkında bilgi verirseniz sevinirrim. Sizden alacağım bilgi sayesinde aracı alıp almama konusunda karar vereceğim. Saygılar.

RFV ve R6E motor kodlular Full Grup yakıt besleme sistemine sahip. LPG uygulaması yeni geliştirdiğimiz özel bir elektronik ve yazılımla mümkün.
    RFR ve RFN motor kodlular ise SEQUENTIAL-Sıralı yakıt besleme sistemine sahip. BRC SEQUENT-24 sıralı gaz fazı enjeksiyon sistemimiz takılabilir. Full gruplarda istediğiniz performansı ve yakıt ekonomisini sağlayamazsınız.

Alıntı Bluemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın site yöneticisi. Bende 406 2.0 sva araç almayı düşünüyorum. Lpg dönüşümü de yaptırmayı düşünüyorum. Lpg dönüşümünün fiyatı ve araç için perfonması hakkında bilgi verirseniz sevinirrim. Sizden alacağım bilgi sayesinde aracı alıp almama konusunda karar vereceğim. Saygılar.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler