+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kadir beye bir kaç soru

Exclamation kadir beye bir kaç soru

öncelikle herkese merhabalar.
    2A mühendislikle tanışmam önceden tanıdığım erkam uslukilic arkadaşımın tavsiyesi ile oldu.aracım 1982 mercedes 230E 102.980 mekanik enjeksiyonlu motorlu.erkamla konuştuktan sonra tam tüp taktırmaya karar verdim ama talihsiz bir kaza oldu.aracım şimdi tamirde ama çıkınca ilk işim lpg taktırmak. yalnız bir kaç sorum olacak.

2A mühendislikle yaptığım kısa tlfn konuşmasında bana BRC elegant(yanılmıyorsam) sistem takacaklarını söylediler.merak ettiğim bu sistemin diğerlerinden farkı nedir?nasıl çalışır?

diğer sorum ise buharlaştırıcı çıkışına takılan musluk ile ilgili.
    benim eskiden bildiğim iki çeşit musluk vardı.biri manuel ayar yapılan,diğeri motor devrine göre otomatik olarak içindeki küçük motor sayesinde açılıp kapanandı.şimdi bunlarda bir değişiklik varmı,benimkine hangisi takılacak?

birde fiyat konusunda aydınlatırsanız çok svinirim...
    şimdiden teşekkürler...

Cevap: kadir beye bir kaç soru

Mikserli ELEGANT takılacak.
    Dediğiniz sistem sıralı sistemler çıkmadan önce Çok nokta enjeksiyonlu araçlarda kullanılıyordu. Aracınız mekanik enjeksiyonlu olduğundan bu stepper motor sistemi kullanılamaz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mikserli ELEGANT takılacak.
    Dediğiniz sistem sıralı sistemler çıkmadan önce Çok nokta enjeksiyonlu araçlarda kullanılıyordu. Aracınız mekanik enjeksiyonlu olduğundan bu stepper motor sistemi kullanılamaz.
    anladım yalnız fiyat konusundada bilgi verebilir misiniz?burda 650 yazıyor kağıthanede 850 dediler ikilemde kaldım.teşekkürler...

Mercedes için K-jetronik modüler ilavesi var. 650 YTL standart sistemler için.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

tamam teşekkür ederim ilginiz için.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler