+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2A Muhendislik AS. ne Tesekkurler...

Merhabalar...
    Cok uzun ve titiz arastirmalar sonucu VW.Passat 2.8 V6 4Motion 2000 model aracima LPG donusumu icin MTM-BRC markasini,2A Muhendislik AS. yi ve Ankarada Mavi Denizler Otogazi tercih ettim.Tercihimde cok dogru adimlar attigima inaniyorum.26 Nisan 2006 tarihinde aracima lpg donusumunu Sequent 56 ile yaptirdim.Aracimda performans kaybi ve cesitli problemler ile karsilasacagimi dusunuyordum.Ancak bu endiselerimin, ureticisinden ithalatcisina ve montajcisina kadar profesyonel insanlarin guvenli ellerinde curudugunu ,aracimi lpg ile kullanmaya basladigim tarihten itibaren anladim.
    Basta Sn.Kadir ORUCU beyefendi olmak uzre markaya emegi gecen herkese tesekkur ederim.Benim gibi lpg sistemleri hakkinda tereddutu olan arkadaslara da sadece BRC ve 2A Muhendislik AS.yi oneriyorum.

Urunlerimizden uzun yillar sorunsuz bir sekilde fayda saglamanizi temenni ediyoruz.
    Iyi gunlerde kullanin.

aracim sehir icinde 13.1lt benzin tuketirken lpg de 14.4 lt tuketmekte.acaba yeniden ayar yaptirmam gerekir mi?

passat,
    gerek benzin gerekse lpg deki tuketim degerlerini fulleme yontemiyle mi olcuyorsun? 
    bu konuda bilgili olan kisiler, lpg tuketiminin benzine gore %20 fazla olacagini soyluyorlar.
    yani 13.1 lt benzin harcarken, 13.1*1.2=15,72 lt lpg olmasi gerekiyor...
    senin degerlere gore lpg de sadece %10 luk bir fazla tuketim sozkonusu. bu harika..
    bende rover 620 si var. s.icinde cok kisa mesafede kullandigim icin, 14 lt civarinda benzin harciyorum. lpg ye gecersem, demekki 14*1.1=15.4 lt lpg harcarim...
    km de 420 bin yerine 200 bin harika olur o zaman...
    tesekkur ederim...

Alinti:
    aracim sehir icinde 13.1lt benzin tuketirken lpg de 14.4 lt tuketmekte.acaba yeniden ayar yaptirmam gerekir mi?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler