+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Servis hizmeti başka bir yetkili servisle değiştirilebilir mi?

tayfunkilic
    Guest

Servis hizmeti başka bir yetkili servisle değiştirilebilir mi?

Merhabalar

2001 model bir Fiat Brava Sx ' 2 el olarak aldım. Aldığım arkadaş araca 55.000 km de iken 15.03.2007 tarihinde BRC sequent24 marka lpg dönüşümünü yetkili bayiniz Serkan Satun 'a yaptırmış. Ancak bayinizin yeri Florya da bense Okmeydanında oturuyorum. İlk etapta araçla ilgili şikayetlerim var. Araç Lpg de ara ara stop ediyor ve yine araç kalkış anında yığılma yapıyor. Yetkili servise bugün götürdüm ancak aracın 1 gün kalması gerektiğini söylediler. Aracımı güvenlik sorunundan dolayı (Çünkü seyir halinde stoplaması çok normal birşey değil) Lpg de kullanmıyorum. Size sorum oturduğum bölgeye yakın bir yetkili servisinizde garanti kapsamında servis hizmeti alabilirmiyim ?

Ayrıca başka Lpg dönüşüm markaları ile ilgili araç incelerken duyduğum birşey vardı. Aracın benzin deposuna benzinden gaza geçerken problem yaşanmaması için bir katkı maddesinden bahsettiler. Bunu servise sordum ama böyle bir maddenin olmadığını söyledi .Bu konuda aydınlatırmısınız. Teşekkürler.

Tayfun KILIÇ

Cevap: Servis hizmeti başka bir yetkili servisle değiştirilebilir mi?

Mevcut problemi montaj yaptırdığınız yerde haledin. Gerisini Merkez servisimizde hallederiz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler