+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vectra C ilk çalışma

Arrow Vectra C ilk çalışma

Merhaba arkadaşlar.Vectra C aracımda brc seq24 sıralı lpg sistemi kullanıyorum.Sorunum ise sabahları ilk çalıştırmamda gaz verdikten sonra devirin bir süre 2000d/dk kalması.Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

Cevap: Vectra C ilk çalışma

ya aman kerdeşim senin sorunun bumu ben daha karar veremedim vereyimde isterse sabahları kendi kendine 6 bin devir çevirsin...yakıt tükatimin nasıl?kaç ykr yakıyosun kmde?

yakıt tükatimin nasıl?kaç ykr yakıyosun kmde?[/QUOTE]

Ben biraz devirli kullandığım için 0.3lira filan yakıyor...

bu bir sorun değil, vectra C 1,600 cc'de ECM yazılımından kaynaklanır. amaç katalitik konvertörün bir an önce çalışma sıcaklığına ulaşmasıdır.

herhangi bir tamirata veya ayara gerek yoktur.

Vectra C 1,6 larda yakıt tüketimi 90-100 km hız aralığında 7,5 litre LPG'dir, bu özelliğiyle de lpg dönüşümünde çok avantajlıdır

Alıntı eco_tec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Vectra C aracımda brc seq24 sıralı lpg sistemi kullanıyorum.Sorunum ise sabahları ilk çalıştırmamda gaz verdikten sonra devirin bir süre 2000d/dk kalması.Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler