+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG ALIRKEN DİKKAT!

LPG ALIRKEN DİKKAT!

Mart ayında lpg taktırdığım aracım için LPG 'nin 20.000 KM bakımına gittim.

ufak olan lpg filtresi değişti, büyük filtreye gerek olmadığını söylediler.filtrenin her tarafı toz halinde metalle kaplı filtre neredeyse tıkalı halde

bu sebeple, yakıt aldığınız yerlere dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. ben hep bayii ağı olan yerlerden yakıt almama rağmen bu durumu yaşadım. bilgilerinize, sorunsuz sürüşler...

Cevap: LPG ALIRKEN DİKKAT!

selam.peki şunu anlamıyorum.lpg kalitesi ne demek.yani bütün firmalar aynı malı satmıyormu.aygaz alsak yada mogaz alsak yada shell alsak ne farkedecek.bunlar türkiyenin dışından geliyorsa bişey diyemem..

MERHABALAR..DEĞİŞİK FİRMALARIN DEĞİŞİK YAKITLARI VAR HANGİSİNİ ÖNERİYORSUNUZ..KİMİ MİLANGAZ DİYOR KİMİ AYGAZ DİYOR.KAFAMIZ KARIŞTI..

Alıntı ÖVÜNÇ MOCAN_1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mart ayında lpg taktırdığım aracım için LPG 'nin 20.000 KM bakımına gittim.

ufak olan lpg filtresi değişti, büyük filtreye gerek olmadığını söylediler.filtrenin her tarafı toz halinde metalle kaplı filtre neredeyse tıkalı halde

bu sebeple, yakıt aldığınız yerlere dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. ben hep bayii ağı olan yerlerden yakıt almama rağmen bu durumu yaşadım. bilgilerinize, sorunsuz sürüşler...
    SELAMLAR..KULLANDIĞINIZ GAZ MARKASINI SÖYLERMİSİNİZ.

Degerli abonemiz,
    Yakıt alırken dikkat edilecek hususlar şunlardır,
    -En az 20 yıldır LPG piyasasında hizmette olması,
    -Tüm ülke sathında hizmet vermesi,
    -Ev tüpü ilede vatandaşa hizmet sunması,
    -Satış sonrası servis ve teknik destek birimlerinin olması,
    -LPG dispanserlerinin temiz bakımlı modern olması,
    -Gaz ikmallerinde genellikle aynı personelle karşılaşmanızı sayabiliriz.

Salaş yerlerden ve ismi duyulmamış yerlerden uzak durun.Depolamadan tutunda,nakliye,son satıcı zincirine kadar kalite kontrol mevhumundan uzak, vaktinde filtrasyon bakımlarını yapmayan hatta filtrelerin içini boşaltan ucube yerlerden mecbur kalsanız bile yakıt almayın . Aracım gaz verince yığılıyor diye gelen ve Saadece 2000 km yol yapmış yeni montaj yaptırmış bir müşterim servisime geldiğinde filtresi gaz geçirmeyecek kadar pas ile doluydu.Biz bunlarıda gördük ! Büyük firmalarda kalite denetimi ve ciddiyet cok iyi istasyonlarını bir dedektif gibi takip ediyorlar, Uzun yolculuklar hariç herzaman güvendiğiniz sabit yerlerden yakıt almanız menfaatinizedir. Saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler