+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: clio 1,4 16v aracımın lpg tüketimi fazlamı?

clio 1,4 16v aracımın lpg tüketimi fazlamı?

clio hb 1.4 16v otomatik vites 2002 model aracımla 2 ayda 5000 km lpg kullandım.sürüşte çekişte bir sorun yok. şehir içi 1 depo ile(38 litre net) 280-300 km arası şehir dışı 330 km gidebildim.

Dikkatli bir sürüşle yani kazı köklemeden aracı zorlamadan firene fazla basmamaya çalışarak klima acıkken şehir içinde yoğun trafikte kalmadan kendi gaz rekorumu (38 lt lpg net) 340 km olarak kırdım üstteki yazımdaki değerler de doğru aracımdaki lpg tüketimi yüksekmi dersiniz ?

Başka bir reno forumunda alttaki yorumları yaptı kullanıcılar . ne dersiniz.

--Arkadaşım eminmisin bu rakamlardan? Bende 1,4 8v clio sedan var şehir içi 600 km şehir dışı 750 km yapıyor bir depo (39-40 litre) ile. Tamam sendeki otomatik vites biraz fazla yakar ama bu kadar olacağını zannetmiyorum.

--cok yuksek tüketim degerleri, kontrol ettirin

Cevap: clio 1,4 16v aracımın lpg tüketimi fazlamı?

Aracınıza nerede, ne marka kit takıldı? Size ulaşabileceğimiz telefon numaralarıyla bize özelden yazar mısınız?

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: clio 1,4 16v aracımın lpg tüketimi fazlamı?

lpg markası brc Bostancı kantarcı oto da taktırdım Hazirran ayı başında .ancak kit dediğinizden kastınız ne anlayamadım .0542 7862678 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

http://www.2a-lpg.com/forum/showthread.php?t=2145

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler