+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 Seat Leon

Question 2008 Seat Leon

2 gün önce sıfır seat leon aldım.sizce lpg taktırmak için çok mu erken? hiç yeni kasa leon'a tüp taktıran var mı?

Cevap: 2008 Seat Leon

Ben bugün İSTANBUL Çevre Otogaza takılan 1 adet gördüm .
    Zaten Jetta ,Golf vs aynı motor ve elektroniği var. Bu arabalardan çok takılan var.
    G.Prevazi

Alıntı GPrevazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bugün İSTANBUL Çevre Otogaza takılan 1 adet gördüm .
    Zaten Jetta ,Golf vs aynı motor ve elektroniği var. Bu arabalardan çok takılan var.
    selam bende çevre otogazda lpg taktırmayı düşünüyorum chevrolet lacetti 1.6 16v hb sizce çevre otogaz size göre bu işte deneğimlimi ?

Eğitimli ve işinde deneyimlidir. Gönül rahatlığıyla dönüşümünüzü yaptırabilirsiniz.

KAYBETMEK YOK

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğitimli ve işinde deneyimlidir. Gönül rahatlığıyla dönüşümünüzü yaptırabilirsiniz.
    sevgili arkadaşım şu yeni ürün SEQUENT-24 MY 07 bazı bailer eğitimini almamışlar acaba çevre otogaz ne durumda?hem bu yeni urun bildiğimiz sequent değilmi ?yada bi gelişmişimi

SEQUENT 24 MY 07 yeni versiyon, yeni regülatör ile geliyor. ÇEVRE OTOGAZ da işini iyi yapar.

KAYBETMEK YOK

sayın yasıno taktırırsan tek kaybın aracın motor garantisi iptal olur,kazancın ise çok.octaviayaya 1.6 102bg e biz arac 500. km de taktık 2 sene önce.şu an 40000 de ve sorunsuz,karar senin

teşekürler arkadaşlar

aRKADAŞIM 2A MERKEZ SERVİSTE MURAT USTA KENDİ ARABASINA SEATA TAKTI BENCE ONA TAKTIR İŞİNİN EHLİ VE SÖZÜNE SADIK ..

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler