+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 45 lık sımıt depo yardım

45 lık sımıt depo yardım

ben yaklasık 1 yıldır sımıt depolu lpg sıralı sıstem kullanıyorum 45 lt depo hep 45 lt sıde doluyordu gecende 43 lt aldı forumda okudum bır tehlıke varmı dır acaba hıc sorun yasamamıstım ama

Cevap: 45 lık sımıt depo yardım

Alıntı wilflame Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yaklasık 1 yıldır sımıt depolu lpg sıralı sıstem kullanıyorum 45 lt depo hep 45 lt sıde doluyordu gecende 43 lt aldı forumda okudum bır tehlıke varmı dır acaba hıc sorun yasamamıstım ama
    45 ltlık tank 45 ltlık gaz almaz,%20 basınç oranı boş kalmalı.Servisinize bır ugrayın.

nasıl yanı ya aldıgım petroller yalan soyluyor yada ben alıyor kardesım vede sorun cıkmadı aldıgım gunden berı fulll doluyor acaba 45 lt daha buyuk bı sımıt mı kı samandırada sorunda yok anlamadım gıttı yaa

Alıntı wilflame Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl yanı ya aldıgım petroller yalan soyluyor yada ben alıyor kardesım vede sorun cıkmadı aldıgım gunden berı fulll doluyor acaba 45 lt daha buyuk bı sımıt mı kı samandırada sorunda yok anlamadım gıttı yaa
    Size yalan soyluyorsunuz demedık kı !Sadece servısınıze bır uğrayın 45 lt'lık tank 45 lt gaz almaz dıye yazdık.Servısınıze bır uğrayın ya tank buyuk tank yada şamandıra gec kapatıyor.

tesekkur ederım kusura bakmayın sızı kızdırmak ıstemem ama sankı yalan soluyorum gıbı oldumda neyse dun ugradım servıse tank buyuk dedıler pek ınandırıcı degıl clıo symbolle en buyuk ne kadar tank olabılır paspas bıraz gergıde duruyor altında tup oldugu anlasılıyor yanı bırde tamamen tupu bıtırınce daha fazla lpg alır dedıler sorun olmucagını soyledıler ama burada yazılanlar korkutmuyor degıl benı...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler