+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ford ka

ford ka

ford ka modeline lpg taktırmak istiyorum.fakat sorun yaşayabilirsin diyorlar.bilgisi olanlardan dinlemek istiyorum.

Cevap: ford ka

Anasayfada yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle irtibata geçerek; fiyat, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

KAYBETMEK YOK

Sizler ford ka ya hangı kiti öneriyorsunzu acaba birde motor kapağının taşlanıp bir bilezik gb bişey yapılması gerektıgı yoksa kapağa takılan kısmın ılerde problem yarattıgı gb bırseyler soylendı bana ben bundan öncekı uno marka aracıma da brc taktırdım cok memnundum buna da brc taktıracagım ama problem olur olmayacagı kafamı karıstırıyo bılgı verebılırsenız sevınırım

Uygun kitimiz MY-07'dir.Kapak ile ilgili herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Merhabalar ben Ankara Tur Oto bayiinizle görüştüm ve bana sübap larda sıkma olabileceği aracın geç tepki vereceğini söyledi side sorun olmaz diyorsunuz bu konuda bi bilgilendirme yapabilirmisiniz teşekkür ederim birde bu servis full otomatık sıstem takacagını soyledı ama görüştüğüm brc takan bir yer de bana yarı otomatik sistem takacağını ve sadece zamanı geldıgınde bujı ve bujı kablosu değişimi ile problem olmayacağını soyledı siz ne dersiniz teşekkürler.Bu arada aracımın 1999 model Ford KA oldugunu hatırlatmak isterim teşekkürler

Aracınız sıralı enjeksiyon sistemine sahip yani sizin deyiminiz ile tam otomatik (Sıralı sistem) uygulanacak bize dönen herhangi bir sorun yok bayimiz karşılaşmış olabilir.Yetkili bayilerimiz ile görüşerek referans araçlara ulaşabilirsiniz.Saygılar

tekrar selamlar biraz önce yine bir servisle konustum 4 tane ford ka ya taktım şu an problem yok diyo ama 30000 den snra rektefe isteyebilir diyo sübaplar da problem çıkıyomuş ben her 30000 de rektefe yaparsam lpg nin kazancı nerde kalıyo acaba tmm belki uzun vade de arabada problem olur ama 30000 kısa bir zaman ve de siz olur diyosunuz onlar olmaz diyo kime inanacağımı şaşırdım teşekkür ederim ilginize

İsteyebilir,oluyormuş gibi sözlere itibar etmeyiniz.Bir araç ayni sorunları benzinde bile çıkartabilir.Kullanan araç sahiplerine ulaşmaya çalışınız tavsiyemiz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler