+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: peugeot 306 griffie

peugeot 306 griffie

merhaba ben forumunuza yeni üye oldum istanbuldanım. bende 1999 model peugeot griffie 1.6 v. var bu araçların lpg taktırıldığında sorunlu olduklarını duydum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz tavsiyeleriniz nelerdir şimdiden teşekkür ederim

Cevap: peugeot 306 griffie

Aracınızın motor kodu TU5JP/L3 ise yarı sıralı dediğimiz semisequential yakıt besleme sistemine sahiptir. Bu modellere SEQUENT-24 modelimiz takılabilir.
    Emme manifoldunun sökülerek, gaz girişlerinin benzin enjektörlerinin hemen yanından yapılması çok önemlidir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Merhaba, Forumda okurken dikkatimi çekti.
    306 Griffe marka 98 model bir araç aldım. Daha sonra sıralı sistem Atiker marka LPG taktırdım. fakat araça LPG takan ustalar aracı bilgisayara bağlayıp kalibrasyon ve benzeri testlere tabii tuttular fakat araçın benzinle çalışırken rolanti rolesinde bir problem olduğunundan ayarını tam olarak gaza uyarlamadıklarını söylediler. Benzinle normal çalışıyor... fakat gaza geçtikten sonra devir gösterge ibresi 800-1000 arasında oynuyor ama durmak bilmiyor. bazende stop etmesine neden oluyor. Ama araçın gidişinde hızlanmasında herhagi bir durum söz konusu değil. Bu durum benim canımı çok sıktı inanın bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum...

bu arada aracım sizin söylediğiniz motor kodunu nasıl öğrenebilirim. eğer sizin söylediğiniz kod ise ne yapmam gerek... Teşekkürler.

Montaj yaptırdığınız servisin çözmesi lazım. Çözülemiyorsa ürünü iade etme hakkınız var.

Alıntı istoki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada aracım sizin söylediğiniz motor kodunu nasıl öğrenebilirim. eğer sizin söylediğiniz kod ise ne yapmam gerek... Teşekkürler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler