+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 306 XT 1.6 (2001)

306 XT 1.6 (2001)

Merhabalar,
    LPG ile ilgili forumlari takip etmeme ragmen, hala lpg konusunda net bir fikrim olusmadi. Sorularima isinin ehli birinden cevap aldigimda, ve aracima sorunsuz takilabilecegini ogrendigimde hic dusunmeden taktiracagim. Sorularim ise;

1. Peugeot 306 araclarin yakit sisteminin full grup oldugu ve bu sistemli araclara sirali lpg montajinin bir cok sorunu beraberinde getirdigi yaziliyor. Sizin bir yazinizda ise yeni bir program sayesinde full gruplara da sirali lpg montaji yapilabildigini, bir diger yazinizda mikserli sistem monte edilebilecegini belirtmissiniz. Bu konuyu netlestirebilirmisiniz. (Anladigim kadariyla mikserli sistem eski tip lpg sistemi ve bu sistemi taktirmak istemem).
    2. Istanbuldaki servisleriniz bu yeni programdan haberdar mi? Umraniyede oturuyorum. Tavsiye edeceginiz servisiniz var mi?
    3. Burada bir cok arkadasin satis sonrasi problemlerini cozup servise yonlendiriyosunuz. Peki servisler neden montaj asamasinda bu problemlerin yasanabileceginden bihaber ve montaj asamasinda olasi problemin onune gecemiyorlar. Ornegin lpg taktirmak istesem, montaj asamasinda sizin de bulunabileceginiz bir servisiniz var mi?
    4. Umraniyede bulunan yetkili servisiniz Ucel otomotivin sayfasinda hersey dahil 1250 YTL fiyat veriyorlar. Bu sistem de BRC degil mi?
    5. Farzedelim ki lpg taktirdim ve full grup olmasindan dolayi randiman alamadim ve bir cok sorun ile karsilastim. Parami geri alabilecekmiyim?

Sorularimi en iyi sizin yanitlayabileceginizi bildigimden simdiden tesekkur ederim.

Cevap: 306 XT 1.6 (2001)

Aracınıza yeni full grup araçlar için geliştirdiğimiz elektroniğimizle miksersiz sıralı sistem montajı yapılabilir.
    Sonuçtan memnun olmazsanız paranızı iade ederiz.
    Yeni sistemin montajı için bizi telefonla arayabilirsiniz. 0-212-321 5252

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler