+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OTOGAZ SERVİSİ

Cool OTOGAZ SERVİSİ

Herkese selam forumda daha yeniyim dolayısıyla oto gazdada yenilerdenim aracıma istanbulda sıralı sistem oto gaz taktırmayı düşünüyorum tekirdağda ikyamet etmekteyi aracım chevrolet lacetti hb 2004 1.6 sürekli araştırma yapıyorum ama bitürlü hangi brc servisinde taktırayım diye karar veremiyorum sizlerin tavsiye ettiği bir servis varise lütfen yardımcı olsun şimdiden yazan arkadaşlara teşekür ediyorum herkeze bol kazançlar

Cevap: OTOGAZ SERVİSİ

Anasayfamızda yeralan YETKİLİ SEVİSLERİMİZ listesinden avrupa yakasındaki yetkili servislerimizden birini tercih edebilirsiniz. Aracınız garanti den çıkmadan bu servislerimizde dönüştürülebilir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

peki hocam araç chevrolet lacetti 2004 model 1.6 16v 108 bg hb hangi ürününüzü taktırmalıyım

selam arkadaşım aracına sequent 24 myo7 taktır ve keyfine bak sevgilerimle 2005 megane sedane pack teckno arabama taktırdım konyada çok memnunum sen de memnun kalırsın 2a mühendisliğe güven sevgiler

Alıntı akbiyikfatih@mynet.com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşım aracına sequent 24 myo7 taktır ve keyfine bak sevgilerimle 2005 megane sedane pack teckno arabama taktırdım konyada çok memnunum sen de memnun kalırsın 2a mühendisliğe güven sevgiler
    ilgin için teşekürler arkadaşım

önemli değil ben öğretmenim aylık 350 ytl benzin masrafım vardı artık 150 ytl yetiyor performans aynı fark edilmiyor milletin yazdığı sorunlar da ustadan kaynaklanan şeyler usta iyi olduktan sınra sorun çıkmaz ben de çok araştırdım çok düşündüm artık dayanamadım ve şansıma deyip taktırdım ama çok memnunum 3 hafta oldu gayet güzel 2a ve kadir örücü gerçekten güvenilirdir sevgiler

Alıntı akbiyikfatih@mynet.com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önemli değil ben öğretmenim aylık 350 ytl benzin masrafım vardı artık 150 ytl yetiyor performans aynı fark edilmiyor milletin yazdığı sorunlar da ustadan kaynaklanan şeyler usta iyi olduktan sınra sorun çıkmaz ben de çok araştırdım çok düşündüm artık dayanamadım ve şansıma deyip taktırdım ama çok memnunum 3 hafta oldu gayet güzel 2a ve kadir örücü gerçekten güvenilirdir sevgiler
    ya sorma bende istanbulda iyi deneyimli servis arıyorum ama sonuç servis listemiz orada seçimini yap diyorlar galiba bizde karambol deyip takrırıcam bi servise ilgin için tekrar teşekürler.şimdilik düşündüğüm çevre otogaz maslakta taktıran varsa lütfen yazışalım herkeze bol kazançlar

yukarıda iletişim başlığı var ya oraya tıkla ve sorununu kadir örücüye anlat o sana yardımcı olur ama bildiğim kadarılya maslak servisi de deneyimli çünkü forumda kadir abi bahsediyor bazen yetkili ve deneyimli servis diye sen yine de kadir abiyle görüş sana özelden kimi tavsiye ederse oraya git kolay gelsn gerçekten çok sıkıntılı bir iş takılıp kullanıncaya kadar sevgiler

Alıntı ozturkil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya sorma bende istanbulda iyi deneyimli servis arıyorum ama sonuç servis listemiz orada seçimini yap diyorlar galiba bizde karambol deyip takrırıcam bi servise ilgin için tekrar teşekürler.şimdilik düşündüğüm çevre otogaz maslakta taktıran varsa lütfen yazışalım herkeze bol kazançlar
    selam.bende iki hafta önce istanbul maslak ta brc sistemini taktırdım..şu an yeni olmasına rağmen her geçen gün daha iyiyi gidiyor..fazla düşünmeyin temiz iş yapıyorlar.önce söylenen şu: aracınızın benzin bakımını iyiceyaptırın yağ filitreler vs vs bakımlarını tam yaptırmak gerekir.genelde bazısorunlar benzin bakımını yaptırmadıkları için çıkıyor.

Alıntı chevrolet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam.bende iki hafta önce istanbul maslak ta brc sistemini taktırdım..şu an yeni olmasına rağmen her geçen gün daha iyiyi gidiyor..fazla düşünmeyin temiz iş yapıyorlar.önce söylenen şu: aracınızın benzin bakımını iyiceyaptırın yağ filitreler vs vs bakımlarını tam yaptırmak gerekir.genelde bazısorunlar benzin bakımını yaptırmadıkları için çıkıyor.
    ilginiz için sağolun arkadaşlar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler