+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: focus 2004 ghia 'ya 24 mü 56 mı

focus 2004 ghia 'ya 24 mü 56 mı

Uzun zamandır nette sıralı sistemle ilgili araştırma yapıyorum.Focus 2004 e taktırmayı düşünüyorum.2A nın bu konuyla ilgili ciddiyetinden dolayı değerlendirmemi bu forumdaki mesajları okuyarak yapıyorum.Yalnız aklıma takılan bir iki soru var bunları netleştirebilirsek memnun olacağım.
    1- benim arabada en yüksek verimi almak için 24 mü 56 mı yoksa 24 ün yeni versiyonumu?
    2- Daha önceki karbüratörlü arabamda da lpg vardı, ama hiç memnun kalmadığım için arabamı satmak zorunda kaldım.Bundan olsa gerek bunuda taktırırsam yine sorunlarla karşışaşabilirmiyim diye çekiniyorum.Ayrıca forumda okuduğum kadarıyla fordlarda arıza lambasının yanması sorunuyla karşılaşan arkadaşlar var ve bunlar beni düşündürüyor.Ayrıca Gaziantepte ikamet ediyorum burdaki yetkili bayinizin tam adresini alabilirmiyim

Cevap: focus 2004 ghia 'ya 24 mü 56 mı

Hemşerim araştırdım seq 24 ün yeni versiyonu my 07 iyi oluyormuş Antep te gazikent otogaz var havaalanı kavşağında bugün gittim ama onlarda my 07 yokmuş.takan yer bulursan banada haber ver.tşk

Aracınız 4 silindirli olduğuna göre SEQ 24 taktırmalısınız. SEQ 56 modelini araç 5,6,veya 8 silindirli araçlarda uygulamaktayız.
    yaklaşık 3 aydır Muğla da BRC servisliği yapıyoruz. 2A Mühendislik garantisini mutlaka aramalısınız. Aksi taktirde BRC dahi taktırsanız karşımızda muhatap bulamayacağınız için size verilen garantinin bir hükmü olmayacağına inanıyorum.

Kardeş Gaziantepte MY otomotive brc seq 24 My 07 taktırdım (ökkeş usta )tavsiye ederim...(havaalanı kavşagında)

Merhaba bende 1.8t Passat aracıma turbo serisi brc bağlattım öncelikle belirteyim bağlayan yerin önemi büyük ve işçilik iyi olmalı bende arkadaşın belirttiği gibi MY otomotive(Ökkeş Usta-Hasan Usta) bağlattım ve kesinlikle tavsiye ederim hem bilgilendirme hem de ilgi alaka çok iyi git bi görüş

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler