+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: focus sport trend 2000 MOTOR

focus sport trend 2000 MOTOR

FOCUS SPORT TREND 2000 MOTOR. meraba ıyı gunler 2 hafta once Ankarada brc fast sıralı sıstem taktırdım bana en performansı bu modelde alırsın dedıler yalnız yakıtımda sehır ıcı 23o cıvarında yakıyor ve yeterlı performsı alamadım kendıme acaba hatamı yaptım dedım yanı.arabanın butun bakımlarını yaptırmama ragmen araba bostayken devır 4000 5000 e kendılıgınden cıkıyor gazdan ceksem bıle araba kendılıgın den hızlanıyor.ankarada taktırdım bana yardımcı olursanız sevınır.yoksa gercekten kımseye onermıcem bu markayı.arabamda zevk almaz oldum.SIMDIDEN YARDIMLARINIZ TESEKKUR EDERIM.

Cevap: focus sport trend 2000 MOTOR

BRC Türkiye resmi distribütörü olarak FAST modelini ithal etmiyor ve garanti vermiyoruz.
    Sadece temsilcisi olduğumuz markanın adını taşıması nedeniyle yetkili servislerimizde ücreti mukabili bakım ve ayarlarını yapabiliyoruz.

KAYBETMEK YOK

bu brc fast modelını kım ıthal edıyo ve bu 2 yıl garantıyı kım salıyo. bende kı garantı kagıdı bı ıse yaramıyomu.ben alırken sızın formunuzu ınceledım ve brc olsun dedım adamlarda en yenı modelı fast dedıler.bana yazdıgınız bu bılgıyıde keske onceden belırtseydınız forumda. sımdı bu sorunu garantı kapsamında cozemıyecekmıyım.bu urunu alalı daha 10 gun oldu .bana bu konuda nasıl yardımcı olabılırsınız?

Anasayfamızda "KORSANLARA DİKKAT" duyurumuz herhalde gözünüzden kaçtı. Bu uyarıyı devamlı yapıyoruz. Garanti Belgesi Sanayi Bakanlığı izniyle düzenleniyor. Elinizdeki bu belgeyle hakkınızı arayabilirsiniz. Ya hatalarını telafi edecekler, ya da siz ücretiyle yaptırıp onlardan tahsil edeceksiniz. Bir yerde sizi kandırıp paranızı aldılar, elinize hiçbir anlamı olmayan bir dükkan garantisi verdiler. Üründen faydalanamıyorsunuz iade edip ödediğiniz parayı geri alma hakkınız var. Sanayi İl Müdürlüklerine başvurun.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

tesekkur ederım benı bılgılendırdıgınız ıcın.pekı bana hanıgı urunu tavsıye edersınız.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler