+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AUDİ 80 2.3 mekanik enjeksiyon

AUDİ 80 2.3 mekanik enjeksiyon

Ustalar ben aracıma lpg taktırmak istiyorum.
    Fakat bir kaç tane lpg ciye danışmama ragmen mekanik enjeksiyon oldugu için lpg montajı yapılamayağı söylendi...
    Yardımlarınızı bekliyorum...

bu arada ankaradayım...

Cevap: AUDİ 80 2.3 mekanik enjeksiyon

Aracınız mekanik enjeksiyonlu. K-J moduler dediğimiz elektronik parçayla mikserli sistem takılacak. Olmaz diye bir şey yok..

KAYBETMEK YOK

pekii ankarada montaj yaptırabileceğim yer olarak neresini önerirsiniz?fiyat hakkında bilgide verebilirmisiniz?
    mümkünse adres ve telefonunu rica edebilirmiyim?

Anasayfamızda yeralan YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Alıntı lnd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pekii ankarada montaj yaptırabileceğim yer olarak neresini önerirsiniz?fiyat hakkında bilgide verebilirmisiniz?
    mümkünse adres ve telefonunu rica edebilirmiyim?

KAYBETMEK YOK

Selamlar bende de 1984 model audi 200 turbo 5 silindir 2.2 mekanik enjeksiyon araç var. Ankarada kaliteli oto gaz uygulaması yapan hemen her yere gösterdim olmaz diyorlar malesef. Tamam abi yaparız diyenlerden de uzak durmakta fayda var. Daha önce en azından Turbo araca uygulama yapmış olması tercih nedenimdir. Amatörce bu tip araçlara uygulama yapanların karşılaştıkları temel sorun Turbodan kaynaklanan negatif basıncın hava filtresini patlatması.

http://upload2.postimage.org/525222/photo_hosting.html

Arkadaşlar aracınızın 4 veya 5 silindirli olması birşeyi değiştirmez.Size en yakın BRC 2-a yetkili servisine gidin .Benden yada Mrk. Genci beyden yardım almasını söyleyin kendilerine montaj resmi yollıyayım daha önce ikitane taktım başarılı oldum , bilgileri saklıyorum arzu eden arkadaşla paylaşabilirim hürmetler.
    Bu bilgileri sadece kardeş bayilerle paylaşmak gerektiği için burada yayınlayamıyorum özür dilerim

İvedik YALDIZLAR a gittim ellerinde gerekli malzemenin olmadığını yapamayacaklarını söylediler.

Alıntı NEBRE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İvedik YALDIZLAR a gittim ellerinde gerekli malzemenin olmadığını yapamayacaklarını söylediler.
    Bizden yardım alabileceklerini yazmıştım ! Birde mocan otomotivle görüşebilirmisiniz, Geçen hafta benzer Zor bir araç için yardımlaştık ve süper sonuç aldılar...Malzeme ve teknik desteği verebiliriz, Daha önce söylediğimiz gibi

Benim aracım emgane coupe 2.0 ide motor mekanik enjeksiyon kimse takılmaz diyor takılsada %25 benzin harcarmış yine acil yardım istiyorum.

İlgili araçlara lpg dönüşümü yapılamıyor. Bilginize saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler