+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PALIO 1.4 EL için SEQUENT-24?

PALIO 1.4 EL için SEQUENT-24?

Palio 1.4 el arabama lpg taktırmak istiyorum, hangi tip lpg önerirsiniz bir de sorun çıkar mı tavsiyeleriniz nelerdir?
    teşekkürler..

Cevap: Palio 1.4 el hangi tip lpg önerirsiniz?

SEQUENT-24 modelimiz FIAT-TOFAŞ tarafından test edilmiş ve onaylanmış bir ürünümüzdür. Gerek İtalya' da gerekse Türkiye' de fabrika montajlı olarak satılan LPG' li araçlarda kullanılıyor. Bu nedenle gönül rahatlığıyla taktırabilirsiniz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: Palio 1.4 el hangi tip lpg önerirsiniz?

teşekkürler sağolun

Cevap: PALIO 1.4 EL için SEQUENT-24?

sayın yönetici 2001 model palio 1.4 aracım var ocak 2007 ayında Ankarada İvedik organize sanayi sitesinde Sait usta isimli firmaya brc marka lpg taktırdım aracımın lpg filtresi değişti ayar yapıldı araç şehir içinde 185 ykrş yakıyor lpg nin litresi 1.340 acaba yakıt miktarı normalmi aracın katoloğuna baktım benzinde 100 kmde 11.3 lt tüketiyormuş ayda 600 km ye yakın yol yapıyorum genelde şehir içi yani 90-120 km hız aralığını çok fazla görmüyorum acaba yakıt tüketimi normalmi birde takılan bu kit orjinal mi değilmi nasıl anlayabilirim ayrıca takılan malzeme ile birlikte işçiliğin yakıt tüketimine etkisi nedir. Bujiler yeni 9.000 km oldu bir ustaya söktürüp baktırdım bujilerin iyi olduğunu söyledi hava filtresini çok sık değiştiririm yani en geç 3000 kmde bir değiştiririm. Ustanın bana söylediği en fazla 140-150 ykrş tüketim km de ama ben 185 ykrş görüyorum bu arabanın şehir içi 300-320 ykrş u gördüğü kanaatindeyim 300-320 ykrş benzinde tüketirse bunun %40 karı 180-185 ykrş arası olur kanaatindeyim usta 140-150 ykrş aralığında yakar deyince kafam allak bullak oldu bende araçta bir sorun aramaya başladım bir fiat servisinde emisyon değerlerine baktırdım bilemiyorum benim yapmam gereken bir şey varmı aydınlatırsanız sevinirim saygılarımla iletişim için
    hotmail adresim: devrim70_70@hotmail.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler