+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hava alma islemi

Merhaba Focus aracima  brc sirali lpg montaji yaptirdim ve genel olarak memnunum.Yalniz ufak problemlerim var, biride su aracin seyir esnasinda hararet gostergesi bazen 4-5 saniye gibi kisa bir zamanda kirmizi bolgeye geliyor ayni sekilde kisa bir sure sonra 4-5 saniyede normal orta cizgisine iniyor.Fan normal aciyor, arac 30.000 km de.Bu kadar cabuk hararet yapmasi bana mantikli gelmedi,baktirdigim ustalarda hava yapmistir focuslarda hava alma islemi cok zordur bir sey olmaz  boyle devam et diyor.
        Acaba sizcede sorun hava yapmasi mi ve bu islem bu kadar zor mu nasil yapabiliriz.Boyle devam etmek beni strese sokuyor.
          Bana elinizden geldigince yardimci olacaginizi biliyor ve simdiden sizlere tesekkur ediyorum. 
                                                          Iyi calismalar

Motor isi sensorunu kontrol ettirin. Sensor arizasina benziyor.
    Iyi gunler.

Alinti:
    Motor isi sensorunu kontrol ettirin. Sensor arizasina benziyor.
    Iyi gunler.

lpg yi Ankarada  yetkili bir servisinizde taktirdim.Daha once bir yazinizda okumustum yanlis kablo kesiminde sensorlerin devre disi kalacagindan bahsediyordunuz .Acaba boyle bir montaj hatasina ihtimal verir misiniz.?Yoksa lpg servisi harici normal bir servise mi gitmemi onerirsiniz.
                                                                                                         tesekkurler

Yanlis kablo kesilmesi dediginiz arizaya neden olmaz.
    Araci normal servis yaptirdiginiz yere goturun.
    Iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler