+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: seq 24 MY O7

seq 24 MY O7

Selam seq 24 MY 07 modelinizi 2005 focus aracıma taktırmak istiyorum.Gaziantepte ikamet ediyorum ,burdaki bir bayinize gittim henüz deneme aşamasında olduğu için takamadıklarını söylediler.Taktırabileceğim bir bayi önerirseniz sevinirim.

Cevap: seq 24 MY O7

Bayi ile görüşün. Sizin için özel bir sipariş versin. Biz hemen sevkiyatı gerçekleştiririz.

KAYBETMEK YOK

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayi ile görüşün. Sizin için özel bir sipariş versin. Biz hemen sevkiyatı gerçekleştiririz.
    Bu ürünü, sadece eğitimini alan bayilere gönderiyormuşsunuz galiba. Benim gittiğim bayii Gazikent otogaz (ökkeş usta)ustalığına güvenim tamdır ama bu ürünü hiç takmamışlar daha onun için biraz tereddüt ediyorum.Acaba MY 07 nin montajı normal seq 24 ten farklımı ki sadece eğitim alan bayilere gönderiyorsunuz.İlginize teşekkürler...

Alıntı gökaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ürünü, sadece eğitimini alan bayilere gönderiyormuşsunuz galiba. Benim gittiğim bayii Gazikent otogaz (ökkeş usta)ustalığına güvenim tamdır ama bu ürünü hiç takmamışlar daha onun için biraz tereddüt ediyorum.Acaba MY 07 nin montajı normal seq 24 ten farklımı ki sadece eğitim alan bayilere gönderiyorsunuz.İlginize teşekkürler...
    CEVAP BEKLİYORUM.....

Montaj ve program mantığı aynı, ÖKKEŞ usta rahatlıkla yapar. Bizde İstanbul' dan internet üzerinden aracınıza bağlanır ve kontrolları beraber yaparız. Bu hizmetimiz yeni ve internet olan tüm servis noktalarımızda uygulamaya alındı..
    CEVAP BEKLİYORUM.....

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Montaj ve program mantığı aynı, ÖKKEŞ usta rahatlıkla yapar. Bizde İstanbul' dan internet üzerinden aracınıza bağlanır ve kontrolları beraber yaparız. Bu hizmetimiz yeni ve internet olan tüm servis noktalarımızda uygulamaya alındı..
    Ökkeş usta sizi aramış (my otomotiv) ama olumsuz yanıt aldığını söyledi Size ulaşabileceğim bir tlf verirseniz Ökkeş ustayla beraber ararız.Bir de kiminle görüşmemeiz gerekiyor? isim verirseniz sevinirim..tşk

Satış Müdürü FERDA TEMEL beyi arayacaksınız. 0-212-321 5252 Dahili:123

Ökkeş usta sizi aramış (my otomotiv) ama olumsuz yanıt aldığını söyledi Size ulaşabileceğim bir tlf verirseniz Ökkeş ustayla beraber ararız.Bir de kiminle görüşmemeiz gerekiyor? isim verirseniz sevinirim..tşk

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

ok. çok teşekkürler....

Slm seq 24 my 07 yi taktırdım çok memnunum ama motordan homurtu sesi gibi bir ses geliyor .Usta hava hortumundan geldiğini söyledi acaba bu sesi kesmenin bir yolu yok mu? Kadir bey yardımcı olursanız sevinirim

Hava hortumlarını kontrol ettirin. Gerekirse değiştirin.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler