+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1999 MODEL HONDA CİVİC 1,4 İS

1999 MODEL HONDA CİVİC 1,4 İS

MERHABA BAŞLIKTA YAZMIŞ OLDUGUM 1999 MODEL HONDA CİVİK 1,4 İS ARACI YENİ ALDIM ARAC BENZİNLE ÇALIŞMAKTA VE ŞEHİR İÇİ TRAFİKTE İŞİM GEREGİ FAZLA DOLAŞTIGIM DAN YAKIT MASRAFI FAZLA OLMAKTA. BUNUN İÇİN AUTO GAZ SİSTEMİ TAKTIRMAYA KARAR VERDİM ÇEVREMDE BU KONUDA BİLGİLİ OLAN BAZI ARKADASLARIMA BU KONUYU SORDUGUM DA LPG NİN BU MODEL VE MOTORLARDA RANDIMAN VERMEYECEGİNİ VE SAGLIKLI OLMAYACAGINI SÖYLEDİLER.BUNUN ÜZERİNE TEREDÜT İÇİNDE KALDIM.
    BENİM SİZDEN RİCAM BU ARACA LPG SİSTEMİ GİDERMİ? RANDIMAN ALABİLİRMİYİM? OLURSA HANGİ TİP VEYA MODEL LPG SİSTEMİ OLUR.
    BİRDE BUNU YAPTIRABİLECEGİM TECRÜBELİ BİR SERVİSE BENİ YÖNLENDİRİRMİSİNİZ. BEN AVCILAR İSTANBULDA OTURUYORUM.

Cevap: 1999 MODEL HONDA CİVİC 1,4 İS

Başarılı bir dönüşüm için aracınızın benzin bakımlarının zamanında yapılmış olması önemlidir. Aracınız 8 yaşında, masraf olmasın, idare eder diye değişmesi gereken parçalar (Buji, buji kabloları, ateşleme bobinleri v.s.)değiştirilmiyor. Bu parçalardaki sorunlar daha düşük tutuşma sıcaklığına sahip benzinde kendini göstermezken, LPG' de kendini belli eder.
    Ayrıca Japon araçlara TUNAP benzin ve LPG katkısı öneriyoruz ve SEQUENT montajı yaptıran müşterilerimizi 60,-YTL değerindeki bu katkıları hediye ediyoruz. Yönlendirme için 0-212-3215252 No' lu telefonlarımızdan bizi arayınız.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler