+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DİKKATTT

DİKKATTT

ARKADAŞLAR BENİM 97 MODEL TEMPRA 1.6 İE MPİ MOTOR ARACIM VAR YOLDA GİDERKEN ARADA BİR ENJEKSİYON LAMBASI YANIYO AM BİRKAÇ DAKİKA SONRA SÜRÜYOR BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR ACABA BİLMEDEN FAZLA KURCALATMAK İSTEMİYORUM ARACI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Cevap: DİKKATTT

Aracınız LPG limi, LPG liyse ne marka , Markadan sonra Mİkserlimi, Sıralımı . BU bilgileri verirseniz size yardımcı olabiliriz , Saygılarımla

aracım lpgli ama tek nokta enjeksiyonlu bu dediğim olay benzinde de oluyor gazdada farketmiyor arada bir yanıp sönüyo biraz dikkat edeyim dedim ama belli bir sebebe bağlayamadım yanmasını

aRKADAŞIM SENİN SORUNUNUN KAYNAĞI ANLADIĞIM KADARIYLA GÖSTERGELERLE ALAKALI GİBİ TEMPRALARDA ORJİNAL FİAT BUJİSİ KULLANMAYANLARDA BU SORUN VAR DİJİTAL GÖSTERGE PANELİNİN ÜZERENDEKİ KONDANSATÖRLERİ AYNI DEĞERDEKİ YENİLERİ İLE DEĞİŞTİRİR SEN GÖSTERGE SORUNUN BİTER

Alıntı atg1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracım lpgli ama tek nokta enjeksiyonlu bu dediğim olay benzinde de oluyor gazdada farketmiyor arada bir yanıp sönüyo biraz dikkat edeyim dedim ama belli bir sebebe bağlayamadım yanmasını
    Benzindede yanıyorsa arıza lambanız, Yapmanız gereken tek şey bir Tofaş servisine gidip arıza kodunuzu okutmanız. Ondan sonra ne yapmanız gerektiği ortaya çıkacaktır. Bir soket problemi yada elektrik arızası olabilir

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler