+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg katkısı kampanyası

lpg katkısı kampanyası

slm lpg li araçlar için özel bir katkı maddeniz var. logic 164 tü galiba adı.Seq montajı yaptıranlara 60 ylt tutarındaki ilk katkıları bizden diye bir kampanyanız var .bu kampanya ne zamana kadar geçerli,sadece seq montajı yaptırmak yetiyor mu?yoksa özel bir şartınız var mı? teşekkürler...

Cevap: lpg katkısı kampanyası

KAMPANYA DEVAM EDİYOR. HERHANGİ BİR ŞARTI YOK. SEQUENT MONTAJI YAPTIRAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE HEDİYEMİZDİR.

Alıntı gökaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm lpg li araçlar için özel bir katkı maddeniz var. logic 164 tü galiba adı.Seq montajı yaptıranlara 60 ylt tutarındaki ilk katkıları bizden diye bir kampanyanız var .bu kampanya ne zamana kadar geçerli,sadece seq montajı yaptırmak yetiyor mu?yoksa özel bir şartınız var mı? teşekkürler...

KAYBETMEK YOK

selam.aracıma bende aynı sistemden taktırdım bir ay oldu.takılan yer 2a mühendislik .fakat bana bu yağdan verilmedi.nereden nasıl alabilirim.aracımı balkan oto z.burnu servisi taktırmıştı..oradan alabilirmiyim.

Sayın Gökaz,
    Aracına firmamızdan sequent dönüşüm kiti alan her müşterimize ilk katkı payları hediyemizdir.Müşterilerimiz 10 000 km lik bakımını yaptırırken hem LPG de hemde benzinde kullanılan katkı maddelerini bedeli karşılıgı temin edilebilecektir.
    İlginize teşekkürler.

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KAMPANYA DEVAM EDİYOR. HERHANGİ BİR ŞARTI YOK. SEQUENT MONTAJI YAPTIRAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE HEDİYEMİZDİR.
    Teşekkürler ama bu konuda bayileriniz sizin gibi söylemiyor böyle bir kampanyadan haberimiz yok diyorlar 60 Kadir bey bu konuda bayilerinizi bilgilendirirseniz sevinirim

Hangi bayiden bahsediyoruz?

Teşekkürler ama bu konuda bayileriniz sizin gibi söylemiyor böyle bir kampanyadan haberimiz yok diyorlar 60 Kadir bey bu konuda bayilerinizi bilgilendirirseniz sevinirim

KAYBETMEK YOK

ben bursadayım burada 2a nın servisi varmıdır.sitenizde tomurcuk oto gaz yazıyor ama dün oraya gittim başka bir markanın servisi olduğunu söylediler.bursada servisiniz varmı?aracın çekişinde düşme var acaba filitreden olabilirmi filitre 16 bin kmde.aracın benzin ve gaz arasındaki çekiş farkı fazlalaştı neden acaba ?özellikle rampalarda çok fark ediyor gaz ayarında bir problem olabilirmi yardım ederseniz çok sevinirim

Mesela, bana da bahsigeçen ürünü vermeyen, (hatta bu sorunu, özelden de iletmiştim,sayın yöneticimiz cevaben "SEQUENT KİTİ ALAN TÜM BAYİLERİMİZE GÖNDERİLİYOR. BİR AYIRIM YOK. BAYİNİZDEN İSTEYİNİZ." demişti.) servis Aksaray/ÇETİN OTOGAZ. Adamlardan on kere istedik yine vermediler. Ben istedikçe utandım. Şimdi zaten Aksarayda da değilim, verselerde almam..

Gaziantep my otomotiv.Ökkeş usta iyi bir usta ama bu kampanyanız hakkında bilgisi yok bana ' hocam merkez ebi sorarız dedi' .Dün seq 24 my 07 taktırdım montajım çok güzel oldu ama yarım kaldı ecu'yu yanlış göndermişsiniz(bu arada çabuk gönderin yoksa benzin paralarını sizden alacağım ecu yu bekliyorum

ECU aynı gün gönderildi..

Gaziantep my otomotiv.Ökkeş usta iyi bir usta ama bu kampanyanız hakkında bilgisi yok bana ' hocam merkez ebi sorarız dedi' .Dün seq 24 my 07 taktırdım montajım çok güzel oldu ama yarım kaldı ecu'yu yanlış göndermişsiniz(bu arada çabuk gönderin yoksa benzin paralarını sizden alacağım ecu yu bekliyorum

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler