+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: peugeot 307 de lpg sorunum var

peugeot 307 de lpg sorunum var

Ben nisan ayında Gaziantep'de Güneydoğu otogaz servisinde BRC marka sıralı sistem lpg taktırdım. Aracıma bir ay kadar sorunsuz bindim. Bir ay sonra aracın arıza lambası yandı. Servise götürdüm. Lpg den dolayı arıza lambası yanıyor dediler. Sorunu giderdiler. Fakat bu sorun yine olur dediler. 2 km gitmedim tekrar arıza işığı yandı. Lpg servisine götürdüm. Adam bu bizden kaynaklanmıyor dedi. Arabada bir problrm var dedi. İkiş servis arasında gittim geldi. Bu arada harcadığım para cabası. Arıza lambası yandığı günden bu yana arabayı ilk çalıştırdığımda veya ısındıktan sonra tekrar çalıştırdığımda 5-6 kere marşa basınca çalışıyor. İlk çalıştığında benzinde çalıştığı için araba benzin yemiyor ve vitese taktığım anda gaz yemiyor ve stop ediyor. Araba tüpte kullandığım sürece benzin yemiyor. Lpg servisinin demesiyle arabaya bir hafta benzinde bindim. hiçbir problem yoktu. Bunu servise söyledim. arabayı bir gün serviste bıraktım. Usta gaz başıncının yüksek olduğunu ve ayarladığını söyledi. Oysa kelebrği temizlemiş ve arıza lambasını söndürmüş. 2 km gitmeden yine yandı. Şu anda problem devam ediyor. araba benzin yemiyor. arıza zengin karışım arızası olarak çıkıyor. Dolayısıyla benzini çok yiyor. En son Lpg servisine gittiğimde adam bu sorun benden kaynaklanmıyor dedi, Kışın bu araba hiç çalışmaz deyince o zaman benzinde kullanırsın dedi ne yapabilirim

Cevap: peugeot 307 de lpg sorunum var

Korsana denk gelmişsiniz. Güneydoğu diye bir bayimiz yok.
    MY OTOMOTİV' de ücreti mukabili aracınızı yaptırabilirsiniz.
    MY OTOMOTİV
    Kocaoğlan Mah. Kenan Evren Blv. No:189 Şahinbey
    0 342 227 57 77 - 0 342 227 57 71
    MUSTAFA ÇETİN 0 532 230 43 53

Alıntı ibrahim1527 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben nisan ayında Gaziantep'de Güneydoğu otogaz servisinde BRC marka sıralı sistem lpg taktırdım.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler