+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Discovery v8 hk

Discovery v8 hk

merhabalar sıtenızı nette gezerken tesadufen buldum.. gayet faydalı bılgıler mevcut..

benım sorum 1998 model v8 discovery I sahıbıyım lpg sıstemı taktırmak ıstıyorum ancak sormak ıstedgım bırkac sorum olcak.

1- aracımda herhangı bır performans dususu olcakmı?
    2- aracımı arazıde kullandıgım ıcın ( camur yogunlukla su vs ) herhangıbır problem cıkarırmı?

saygılarımla.

Cevap: Discovery v8 hk

Aracınız beniznle nasıl çalışıyorsa gazlada aynı şekilde çalışır. Performans kaybı hissetmezsiniz.
    Arazi şartlarında kullanım için ekstradan özel tedbirler alınmasına gerek yoktur. Zaten tüm bağlantılar IP67 koruma sınıfında, su geçirmez yapıdadır.

Alıntı reef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar sıtenızı nette gezerken tesadufen buldum.. gayet faydalı bılgıler mevcut..
    benım sorum 1998 model v8 discovery I sahıbıyım lpg sıstemı taktırmak ıstıyorum ancak sormak ıstedgım bırkac sorum olcak.
    1- aracımda herhangı bır performans dususu olcakmı?
    2- aracımı arazıde kullandıgım ıcın ( camur yogunlukla su vs ) herhangıbır problem cıkarırmı?
    saygılarımla.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: Discovery v8 hk

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız beniznle nasıl çalışıyorsa gazlada aynı şekilde çalışır. Performans kaybı hissetmezsiniz.
    Arazi şartlarında kullanım için ekstradan özel tedbirler alınmasına gerek yoktur. Zaten tüm bağlantılar IP67 koruma sınıfında, su geçirmez yapıdadır.
    malıyet olarak nekadar fıyat verebılırsınız?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler