+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doblo 1.2

Doblo 1.2

Selamlar.

Şirkete yeni bir araba alacağız.Muhtemelen Doblo 1.2 benzinli + LPG kombinasyonu düşünüyorum.Dizele göre daha mantıklı gibi duruyor çünkü.

Fakar bir tanıdığım LPG'li Dobloların hiçbirinde şu ana kadar sıralı sistem görmediğini söylüyor.Benimde aklıma takılmışken sorayım dedim.

Acaba eski sistem falan mı oluyor 1.2 Doblolara?Çünkü bildiğim kadarı ile eski sistem sorun çıkartıyordu.

Teşekkürler.

Cevap: Doblo 1.2

DOBLO 1.4 modelleri daha doğru olur. 1.2 veya 1.4 modellerin hepsinde BRC SEQUENT-24 son jenerasyon sıralı gaz enjeksiyon sistem kitimiz kullanılıyor.

Alıntı ozi1986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar.
    Şirkete yeni bir araba alacağız.Muhtemelen Doblo 1.2 benzinli + LPG kombinasyonu düşünüyorum.Dizele göre daha mantıklı gibi duruyor çünkü.
    Fakar bir tanıdığım LPG'li Dobloların hiçbirinde şu ana kadar sıralı sistem görmediğini söylüyor.Benimde aklıma takılmışken sorayım dedim.
    Acaba eski sistem falan mı oluyor 1.2 Doblolara?Çünkü bildiğim kadarı ile eski sistem sorun çıkartıyordu.
    Teşekkürler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı ozi1986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar.

Teşekkürler.
    Aracınıza yeni nesil sequent 24 taktırmalısınız , Doblolarda stepnenizin yerine (alttan) simit tank uygulaması yapıyoruz ve bagajınızda hacim kaybıda olmuyor.Eski mikserli sistem size sorun yaşatır . Saygılarımla

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DOBLO 1.4 modelleri daha doğru olur. 1.2 veya 1.4 modellerin hepsinde BRC SEQUENT-24 son jenerasyon sıralı gaz enjeksiyon sistem kitimiz kullanılıyor.
    Neden 1.4 daha doğru olur acaba??

Araç genelde tek kişi ile firmaları gezecek,yani öyle yük taşıma falan çok nadir.Olsa bile öyle abartı derecede yük değil.Birde sabah ve akşam 5-6 kişi taşıyacak,o kadar.

1.2 ve LPG nasıl sonuç doğurur acaba?

+ Konu Cevaplama Paneli