+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 A MUHENDİSLİĞİN DİKKATİNE ÖNERİ

2 A MUHENDİSLİĞİN DİKKATİNE ÖNERİ

sayın 2a mühendislik sizlere bir öneri sunmak istiyorum araçlarına lpg taktıran araç sürücüleri yada taktırmak isteğipte bagajdaki yer kaybı nedeniyle vazgeçmek durumunda kalan sürücülerin en büyük derdi stepne lastiğin durumu.çeşitli markalardaki araçlarda gördüğüm kadarıyla dar lastıkler mevcut ama bu tür lastikleri her kişi bulamamaktadır.bu tür lastikleri sizler servislerde müşterilerinize sunsanız isteğe göre sizce bu problem minimum seviyeye inmezmi?HERKEZE BOL KAZANÇLAR.
    :PDT_95:

Cevap: 2 A MUHENDİSLİĞİN DİKKATİNE ÖNERİ

Degerli üyemiz,
    Bu öneriniz şirket yönetimince degerlendirmeye alınacaktır.Ayrıca sizlerinde bildiği gibi küçük tüplerde basınçlandırımış bir gazla müdahale ettiğiniz lastikle en yakın lastik tamircisine gidebilecek kadar takviye yapan sistemler müşterilerimize önerilebilir.Sırf bu konu yüzünden çekimser kalan müşteriler oldugunu biliyoruz.iyi çalışmalar.
    Gürkan TOPUZLAR

selam.aracımın bagajı küçük olduğu için istepme taşımıyorum.normal de yedek lastik araca sıgmıyor.bunun çözümü ne olabilir.lastik patlayınca ben yolda kaldım demektir.

CLOSER LASTİK ZIRHI diye bir ürün var. Kullanan müşterilerimiz var. Alışveriş sitelerinde satılıyor.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

[QUOTE=ozturkil;9066]sayın 2a mühendislik sizlere bir öneri sunmak istiyorum araçlarına lpg taktıran araç sürücüleri yada taktırmak isteğipte bagajdaki yer kaybı nedeniyle vazgeçmek durumunda kalan sürücülerin en büyük derdi stepne lastiğin durumu.çeşitli markalardaki araçlarda gördüğüm kadarıyla dar lastıkler mevcut ama bu tür lastikleri her kişi bulamamaktadır.bu tür lastikleri sizler servislerde müşterilerinize sunsanız isteğe göre sizce bu problem minimum seviyeye inmezmi?HERKEZE BOL KAZANÇLAR.[/QUOTE
    Geçen yıl kia picanto marka 1100 cc araç almıştım. Hiç dikkatimi de çekmemişti araçta stepne olmadığı Aradan 1 hafta kadar geçmedi Doğru araba aldığım yere gittim. " Bu aracın stepnesi yok" dediğimde bana Araç bagajında İçi sıvı bir tüp ve Araç çakmağından 12 volt ile çalışan bir pompa yı gösterdiler. Zaten aracımda stepne yoktu. şimdi onun yerine simit tank duruyor. Bu şekilde bir çözüm var Ama ( Ya lastik yarılırsa demeden de geçemiyorum.

Cool Cevap: 2 A MUHENDİSLİĞİN DİKKATİNE ÖNERİ

[QUOTE=istanbulotogaz;9147]
    Alıntı ozturkil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın 2a mühendislik sizlere bir öneri sunmak istiyorum araçlarına lpg taktıran araç sürücüleri yada taktırmak isteğipte bagajdaki yer kaybı nedeniyle vazgeçmek durumunda kalan sürücülerin en büyük derdi stepne lastiğin durumu.çeşitli markalardaki araçlarda gördüğüm kadarıyla dar lastıkler mevcut ama bu tür lastikleri her kişi bulamamaktadır.bu tür lastikleri sizler servislerde müşterilerinize sunsanız isteğe göre sizce bu problem minimum seviyeye inmezmi?HERKEZE BOL KAZANÇLAR.[/QUOTE
    Geçen yıl kia picanto marka 1100 cc araç almıştım. Hiç dikkatimi de çekmemişti araçta stepne olmadığı Aradan 1 hafta kadar geçmedi Doğru araba aldığım yere gittim. " Bu aracın stepnesi yok" dediğimde bana Araç bagajında İçi sıvı bir tüp ve Araç çakmağından 12 volt ile çalışan bir pompa yı gösterdiler. Zaten aracımda stepne yoktu. şimdi onun yerine simit tank duruyor. Bu şekilde bir çözüm var Ama ( Ya lastik yarılırsa demeden de geçemiyorum.
    geçen işyerinden samimi bir arkadaşım sıfır toyota corolla aldı yaklaşık 2 ay kullandıktan sonra memleketine TEKİRDAĞDAN / SAMSUNA gezmeye gitti DÖNÜŞTE İSE istanbulda yaklaşık km 'sini bilmiyorum ama arka lastiğin biri yarılmış ve kaza yapmadan dura bilmiş.bu durumda basınçlı lastık onarıcı ne işe yarar.aylen çoluk çocuk yol yorgunu yolun sonuna gelmişin nerdeyse saat sabahın dördü elinde 10 tane sprey olsa ne işe yarar.bu kalıcı bir çözüm değil bence tamamen şans işi???????

Hani bardağın dolu tarafı nerede kimse görmüyormu ? LPG taktırdıysak stepneyi ya taşıyıcaaz ya taşımıycaaz.yada silindir tank takıcaz, Başka alternatif yok ki , uzun yola çıkarken stepneyi almamak büyük hata Sonucuna katlanmak gerek : ( Şahsen şehir içinde ve istanbula gidişlerimde (100+100)km stepneyi hiç yanıma almıyorum , ama pikniğe yada uzaklara ava falan giderken mutlaka yanıma alıyorum. Malum piknikci arkadaşlar içkiyi tükettikten sonra kırarak cam sesinden orgazm oluyorlar işi sağlama almak gerek
    Ama LPG olmasa öyle aklımıza estikçe , Çankırıya tawşana , Samsuna balığa gidemezsiniz diilmi arkadaşlar

hiç bir şey orjinalli gibi olmaz arkadaşlar bu kadar ince düşünüyorsanız lpg takmazsınız riskte almazsınız ama arabanızla akılnıza estikcede gezemezsiniz hem artık birçok kasko şirketi birçok lastik şirketi 7/24 yol yardımı veriyo hem az yaksın hem sorun olmasın yok öle bişi boşa aramayınn....

Alıntı dnc35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç bir şey orjinalli gibi olmaz arkadaşlar bu kadar ince düşünüyorsanız lpg takmazsınız riskte almazsınız ama arabanızla akılnıza estikcede gezemezsiniz hem artık birçok kasko şirketi birçok lastik şirketi 7/24 yol yardımı veriyo hem az yaksın hem sorun olmasın yok öle bişi boşa aramayınn....
    senin canın mı sıkkın yoksa banamı öyle geliyo ilk mesajı okumadan cevap yazıp yorum yapma burada kımse '' hem az yaksın hem sorun olmasın yok öle bişi boşa aramayınn.''bu cevabını aramıyo 'öneri ' kelimesinin ne anlama geldiğini örenmemişsin galiba ???????????

bende simit depo taktırdım stepne bagajın yarısını kapatıyor
    dar stepneleri araştırdım ostimde hurdacılarda kaza yapmış araçlardan çıkanları satıyorlar 100-150 ytl arası ama her marka için aracınıza göre olanı bulmanız biraz zor
    servisde sordum tanesi 320 ytl bende araştırıyorum
    yeni gelen sıfır araçlarda orjinal olarak artık bu küçük lastiklerden çıkıyor. bir süre sonra fiyatları düşer kanımca

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler