+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turbo ?

Sitemizde Formula GAS da yarisacak  220 HP modifiyeli HONDA TYPE-R araclarin LPG donusum resimleri var.
    Yeni sistemlerimizde turbo araclarda silindir basina 50 KW a kadar guc uretebiliyoruz.
    Aracinizin model yilini bildirirseniz size daha fazla yardimci olabiliriz.
    Ozel araclarin donusumu daha fazla motor ve elektronik bilgisi istiyor. Onunuze gelen yerde denemeler yapmaya kalkismayin.
    Iyi gunler.

Kadir bey,

Type-R arac fotograflarini inceledim, gercekten guzel olmus, tebrikler. Benim aracim 2005 Mitsubishi Outlander Turbo 4x4, 202 beygir, motoru 2000 Turbo, Mitsubishi Lancer EVO 8 de kullanilan motorun cok benzeri ( daha kucuk turbo kullanilani) .  Gercekten merak ediyorum, benim aracimda LPG kullanilabilirmi?

Tesekkurler.

Hic bir sorun yok. Rahatlikla uygulanir. Hatta bugune kadar niye yaptirmadim diye buyuk pismanlik duyarsiniz.
    Iyi gunler.
    Kadir Orucu

Merhaba,

Gercekten bilgilendirici ve guzel bir forum, LPG sistemleri hakkinda maalesef  cogu insan fazla birsey bilmiyor (ben dahil !), boyle bir forumda bilgi edinmek gercekten guzel.  Benim Mitsubishi Outlander Turbo (202 HP) otomobilim var. Outlander ve Mitsubishi EVO forumlarinda dikkatimi cekti. Almanyada biri Outlander Turboya LPG sistemi taktirmis, hatta garantisinin bozulmadigini soyluyor (Mitsubishi servisinde taktirmis), cokta memnunmus (23.000 km yapmis). Internet te birkac tane EVO ve Impreza Turboya bile rastladim LPG donusumlu. Benim bilgim silindir basina 50 beygirden fazla olan otomobillere LPG donusumu yapilamiyor. Acaba bu bilgim dogrumu yoksa Bu EVO ve Impreza sahipleri salliyorlarmi? Gercekten merak ettigim bir konu, umarim bilgisi olanlar yardimci olurlar.

Tesekkurler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler