+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: brc takdırdım

Red face brc takdırdım

bugün itibariyle 2000 model honda civic 1.6 ies otomatik vites aracıma brc seq. 24 lpg taktırdım. umarım sorun yaşayıp pişman olmam.aynı araçtan kullanıp brc taktıran arkadaşlar ne kadar yaktığı konusunda bilgi verirlerse çok sevinirim.

Cevap: brc takdırdım

Şehirler arası 105-175 krş 90-180 km.hızlarda
    Şehir içi için net bişii söyliyemicem nerede kullandığınızı bilmiyorum sizi yanıltmak istemem. Hayırlı olsun iyi günlerde sürün aracınızı

Alıntı faruk sevgili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şehirler arası 105-175 krş 90-180 km.hızlarda
    Şehir içi için net bişii söyliyemicem nerede kullandığınızı bilmiyorum sizi yanıltmak istemem. Hayırlı olsun iyi günlerde sürün aracınızı
    şehir içi 40 ytl lik lpg ile 205 km yol yaptım. yaklaşık 200kr yakıo.bana çok gibi geldi. çorumda yaşıyorum.öğle çok tırafik falan olmaz burada ankara istanbul gibi dur kalk olayı yok. yani yarı şehir içi diyebiliriz. çok değilmi sizce.ben 150-160kr gibi umuyoddum ama olmadı. çok gibi.kullananlar varsa yazarsa sevinirim. tşk

Alıntı speedy79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şehir içi 40 ytl lik lpg ile 205 km yol yaptım. yaklaşık 200kr yakıo.bana çok gibi geldi. çorumda yaşıyorum.öğle çok tırafik falan olmaz burada ankara istanbul gibi dur kalk olayı yok. yani yarı şehir içi diyebiliriz. çok değilmi sizce.ben 150-160kr gibi umuyoddum ama olmadı. çok gibi.kullananlar varsa yazarsa sevinirim. tşk
    Tekrar ayarlarınızı bir kontrol ettirin
    Banada fazla geldi...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler