+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg sorunu çözer mi?

admin.K
    Guest

Question lpg sorunu çözer mi?

arkadaşlar;yedek parça ve servis sıkıntısı olan 1994 model bir avrupa aracın sahibiyim.alalı birbuçuk ay oldu.sanayiden daha evimin önüne çekmek kısmet olmadı.ilk çalışma problemim yok.fakat kalkınca 2000 devire gelince bir yığılma problemi ve arkasından biraz düzelir gibi oluyor.sonra sürekli tekleme ile devam ediyor.tabii bu arada gaz yemiyor.klm de şu an 60 krş gibi korkunç bir tüketim var.benzin pompası,regülatör den olabileceği söylendi.yurt dışına sipariş verdim..bekliyorum.araç 1800cc motor,çok nokta enjeksiyonlu.ustalar lpg dönüşümü yaptırırsam sorun kalmayacağını söylüyorlar.masraf ettiğim için şu an lpg yaptıramam.iki arada kaldım.
    sormak istediğim şu.benzinli sistemde böyle sorunlu bir araç acaba lpg uygulamasına cevap verir mi?dönüşüm yaptırsam bile ayrıca dönüşüm masraflarının da heba olmasından çekiniyorum.acaba gerçekten en başta bir lpg servisine mi çekseydim diyorum.bu noktada parça gelince duruma bir bakacağım.daha sonra tabii ki lpg dönüşümü yaptıracaım.ama ya olmaz sa daha ne kadar masrafa sokar bu araba beni bilmiyorum. konuyu bilen teknik arkadaşların görüşlerini rica ediyorum.teşekkürler

Cevap: lpg sorunu çözer mi?

Benzinde düzgün çalışmayan aracın LPG dönüşümü olmaz. Verim alabilmeniz için mutlaka araç benzinde sağlıklı çalışacak. Önce sorunu halledin, ondan sonra LPG dönüşümünü düşünün.

KAYBETMEK YOK

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler