+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: honda 1.4 civic

honda 1.4 civic

herkese selamlar, ben yaklaşık 10 gün önce aracıma brc marka lpg sistem taktırdım,aracım 2000 model honda civic 1.4 otomatik vites,km de 160 krş yakıyor,bostancı sanayisindeki msc grup adlı yerde taktırdım . Mesele diğer aynı model araç sahipleriyle konuştum ve şehir içi 130 krş yaktığını söylüyorlar.Şimdi ne yapmalıyım yine aynı yeremi gideyim yoksa daha aklı başında bir brc bayisi bana yardımcı olabilirmi?

1.4 otomatik vites honda

1.4 otomatik vites honda 2000 model lpg ne yakar bilen varmıdır

Cevap: 1.4 otomatik vites honda

LPG tüketiminiz benzine göre %15-20 oranında fazla olur. Yani benzinde 100 kmde 10 litre tüketiminiz varsa, LPG' de 11,5-12 Litre olacaktır. Hesaplamanızı buna göre yapın. Aynı araç tipi için daha düşük tüketim söyleyen varsa, siz daha altını söyleyin..

Alıntı ccbbdd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.4 otomatik vites honda 2000 model lpg ne yakar bilen varmıdır

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: honda 1.4 civic

Bayimiz aklı başında, deneyimli ve eğitimli bir bayimizdir. Şikayetlerinizin çözümü montaj yaptırdığınız yerde çözümlenir. Kendilerine gidin, gereğini yapacaklardır. Arac tüketimi kullanıma ve benzin tüketimine bağlı bir durumdur. benzinde çok tüketen bir araç otomatik olarak LPG' de de fazla tüketecektir.

Alıntı ccbbdd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar, ben yaklaşık 10 gün önce aracıma brc marka lpg sistem taktırdım,aracım 2000 model honda civic 1.4 otomatik vites,km de 160 krş yakıyor,bostancı sanayisindeki msc grup adlı yerde taktırdım . Mesele diğer aynı model araç sahipleriyle konuştum ve şehir içi 130 krş yaktığını söylüyorlar.Şimdi ne yapmalıyım yine aynı yeremi gideyim yoksa daha aklı başında bir brc bayisi bana yardımcı olabilirmi?

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

+ Konu Cevaplama Paneli