+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: POLAT OTOGAZA TESEKKURLER....

98model uno sx aracima brc lpg kiti taktirmistim ancak aracimda cikan sorunlar ve ayarsizlik bir turlu giderilemeyince kadir beyinde tawsiyesiyle adana polat otogaza gittim...polat otogazin sahibi sn.mehmet beyin sicak ilgisi ve alakasiyla karsilastim sag olsun sorunumun nedeni buldu ve  giderildi...aracimdaki sorun ise hatali mazeme ve yanlis montaj ama iyi bir ders oldu KORSAN lpg donusumu yapanlara dikkat edin....sicak ilgisinden dolayi mehmet beye tesekkur ederim.....

Size gecmis olsun. Aracinizi gule gule kullanin. 
    Bizler temsil ettigimiz  markanin arkasindayiz. Korsan bir montajda olsa, markamiza guvenen bir musteriyi cezalandirmak bize yakismazdi. 
    Kosulsuz musteri memnuniyeti vizyonumuza katkida bulunan ADANA yetkili servisimiz POLAT OTOGAZ - MEHMET POLAT a da tesekkur ediyoruz.
    Tum tuketicilerin magduriyet yasamamalari icin  arastirmalarini  detayli yapmalarini ve yetkili servislerimizi tercih etmelerini onemle duyururuz.

polat otogazda yapilan ayadan veduseltmelerin sonucunda depomu fullemistim 32likdi galiba ve 101km sehir icinde kullanidiktan sonra yine fulledim aldigi yakit 13ytl idi yani kmye 130bin))) super bi rakam ve busekilde saglikli olcum yapilmadigi halde...polat otogaza gidecek 3 araba daha var...tekrar tesekkurler mehmet bey saygilar.....

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler