+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Değerler normal midir?

Thumbs down Değerler normal midir?

Merhabalar bundan 2 ay önce 2A yetkili servisinde Volkswagen Bora aracıma BRC taktırdım. Depo olarak simit seçtim. Kullanıyorum güzel sorun yok bazı şikayetlerim var.

1 - Önceki aldığım çekiş performansını şuan alamıyorum.
    2 - Fazla yaktığına inanıyorum bir depo ortalama 60 ytl doluo en son 370 km. gitti.
    3 - Araç rolantide çalışırken devir saati olduğu yerde hareket ediyor kendi kendine otomatik vitesli araç gaz verir ya onun gibi gaz verip kesiyor. Bu sorun takıldığı günde oldu sonra götürdüm incelendi hava filtresini temizletin dendi temizlettim yazılım attılar tekrar ok sorun yoktu şimdi tekrar çıktı. son 2 haftadır ara ara karşılaşıyorum.
    4 - Gösterge konusunda bende çok şikayetciyim. bazen 3 ten 1 e düşüyor sonra kendi kendine tekrar 3 e çıkıyor 1 de iken yanıp sönmeye başlıyor sonra tekrar 1 e dönüyor. Eğer bunda sorun var ise doğru çalışmıyorsa bir çalışma yapılması gerek diye düşünüyorum bu böle diye bu şekilde kalacak diye birşey yok. bu kadar güzel bir sistemi yapıp devrim yaratan insanlar mühendisler bu tarz küçük bir soruna çözüm bulabiliyor olması gerekiyor. bence şu şekilde olmalı bir bar olması gene aynı şekilde yeşil çizgi ile gösterge %100 den geriye doğru göstermeli. Bu konuda herkesin sorun yaşadığını tahmin ediyorum. ve buna kesinlikle müdahele edilmeli 2A yetkilileri bu konuda en azından BRC ye müşterilerimizin bu tarz şikayetleri söz konusudur diye bildirmeli. Müşteri memnuniyeti söz konusu.

Cevap: Değerler normal midir?

Sn. Madisom,
    Montajı nerede ve hangi servisimizde yaptırdınız?
    Size ulaşabileceğimiz telefon numarasıyla birlikte lpg@2a-lpg.com adresimize email gönderir misiniz.
    Emailinizde lütfen tüm detayları ve sıkıntıları tekrar yazınız.
    Yazılan bu mesajıda ekleyebilirsiniz. Bazen kullanıcılarımız cevap olarak konudan bahsetmeden sadece telefon no' larını ve servisi bildiriyorlar. Mesaj havada kalıyor.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: Değerler normal midir?

konu ile ilgili size mail attım geri dönüşünüzü bekliyorum.

+ Konu Cevaplama Paneli