+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: renault 11

Talking renault 11

size sorum var afyon da oturuyorum brc beyin taktırdım tamircime söyledimki arabamla 20.00 ytl benzinle 80 km gidiyorum gaz la da aynı km gidiyorum usta dediki ben sana brc de 1 lt gazla 10 km garantisi veririm dedi ama 20 ytl gazla ancak 94 km gidiyorum burda sorun ne olabilir bana yardımcı olun

Cevap: renault 11

100 Km de 8.3 Litre benzin, 14,5 Litre civarında GAZ tüketimi görülüyor.
    Gazda maksimum tüketiminiz 10 Litre civarında olmalı. Gazda %45 fazla tüketiyorsunuz. Bir araçta bu kadar fazla LPG tüketimi olması eşyanın tabiatına aykırı. Böyle bir tüketimde araç hiç çalışmaz. Bu durumda üç ihtimal var:
    1- Aracınızda bir LPG kaçağı var.
    2- Hesabınız yanlış ?
    3- LPG aldığınız istasyonda bir sorun var.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: renault 11

Sn. renault 11
    genci beyin dediği gibi , Çok bilmiş ustalarımız sorunun kökenine ulaşmak yerine REGÜLATÖR DEĞİŞTİRMEYİ UYGUN VE KARLI GÖRÜYORLAR Regülatörünüz dünyanın en iyi regülatörü olsun ama, Ustanız ve mikseriniz iyi değilse mutsuz olursunuz. Geçen zaman içerisinde Zonguldaklı bir arkadaşımız aynı sorunları yaşıyordu servisine gidip mikseri bizim önerimize göre değiştirince bütün sorunları bitti Renault 9-11 gibi araçlarda merdiven altı mikserler kesinlikle bu sorunlara yol açıyor.Koli bantlı ustalarımız ağzını burnunu lösemililer gibi bantlayınca eeeh randıman veriyor gibi görünüyor.Ve motorunuzun ömrünü yediği gibi kesenizide, psikolojinizide bozuyor. Herkese önerim şudur maadem para vererek bi iş yaptırıyorsunuz , Nekadar verdiğinize değil kime verdiğinize dikkat edin, İş yaptırmadan önce 2 dk.sohbet edin doğruyu bulacaksınız...

+ Konu Cevaplama Paneli