+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: brc fiatı

brc fiatı

Merabalar bende brc marka lpg taktırmak istiyorum.servislerden birine yaptığım fiat sorgulamasında 1800 ytl fiat çıkardılar.bana çok yüksek geldi.fiatlar bölgelerde farklılık gösteriyormu.arkadaşım dört beş ay önce farklı bir serviste 1600 ytl ye taktırmıştı.bu konuda fikir alabilirmiyim. teşekkürler

Cevap: brc fiatı

300 Peşin, bakiye 10 Ay x140,-YTL olmak üzere KDV dahil toplam 1700,-YTL (SİLİNDİR TANK) kampanyamız var. Simit tankta ise 1.730,-YTL. Her yerde geçerli. Vadelere ve karta göre ufak tefek farklılık gösterebilir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

teşekkürler

BRC fiyatından birşey anlamadım.Trabzon Başer servisinde 23 ağustosta BRC sıralı taktırdım,servise kampanya varmı diye sorduğumda kampanyanın kaldırıldığını söyledi. 500 peşin 12 ay vade(aylık taksit 127 ytl) ile toplam 2025 ytl ücret aldı. Siz hala sitenizde 300 peşin 10 ay vade ve aylık 140 ytl taksit ile toplam 1700 ytl kampanyası ile taktırabileceğimizi yazıyorsunuz. Ancak sitenizde son kullanıcı peşin fiyatlarınız servisin aldığı para ile uyuşuyor ve 1850 peşin, taksitle 2025 oluyor. Gerçekten sitenizden de takip ederek ve sizi güvenilir bularak BRC taktırdım. Kampanyanız devam ediyorken ben yanıltılarak fazla ücret ödemiş isem bunun düzeltilmesini sağlamanızı ve tarafıma bilgi vermenizi istiyorum.

Cool Cevap: brc fiatı

hocam bu tarife sequent 24 my 07 için geçerlimi?benimde bir bağiden teklif aldım 1850 ytl 350 peşin 10 ay taksit ama 7 taksit yukarısına vade farkı koyuyolar şu anda taktıramamın tek problemim bu kaldı
    :PDT_95:

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    300 Peşin, bakiye 10 Ay x140,-YTL olmak üzere KDV dahil toplam 1700,-YTL (SİLİNDİR TANK) kampanyamız var. Simit tankta ise 1.730,-YTL. Her yerde geçerli. Vadelere ve karta göre ufak tefek farklılık gösterebilir.
    Bu kampanyanız ne zaman başladı?

ankarada bu fiyatı uygulayan bayiniz varmı.....

üç arkadaş lpg taktırcaz arkadaşlardan biri kahramanmaraşt brc ile görüşmüş sizin şuanki kampanyanızın sadece adanada geçerli olduğunu söylemiş.sizin söylediklerinizle tezat oluşturuyor.servisler kafalarına göre iş yapıyor sanırım.

Cool Cevap: brc fiatı

Aynen öyle benimde düşüncemde öyle her servis kafasına göre takılıyo müşteri çekmek için.Oysa TÜRKİYENİN neresinde olursan ol BRC tarife aynı olmalıdır.Buda bizim gibi müşterilerin kafasını karıştırıyo.acaba orada neden daha pahalı ustalarımı iyi orada neden ucuz taktıran müşteriler memnun olmadığı içinmi ?gibi bisürü sorular oluşuyo.Sayın 2A MÜHENDİSLİK cevap bekliyoruz.Satılan ürünlerinizin bölgesel fiyat farkları neden aynı değil uygulanan taksitlendirme işlemi....?
    :PDT_95:

slm. ben Vandaki doğu opel bayinizle görüştüm sadece opel araçlara ve peşin 18000 e takabileceklerini söylediler.böyle bir şey olabiliyor mu cevaplarsanız sevinirim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler