+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 Vectra C Sabah Zor Çalışma

2004 Vectra C Sabah Zor Çalışma

Arkadaşlar selam.. Arabam yaklaşık 4 ay önce sabahları zor çalışmaya başladı.giderek sıkıntı arttı. sonra Samsun opel reis oto ya götürdüm.bazı ayarları değiştirdiler sorun düzeldi.ancak arabanın çalışması ilk kiti taktırdığım zamanki gibi değildi.şimdi sorun tekrarladı.2 -3 marşta anca çalışıyo.sorun sizce nedir ne yapmalıyım. yeni yazılım(versiyon 13) sorunu çözermi.yükleteyimmi.Şu anda Ankarada ikamet ediyorum.

Cevap: 2004 Vectra C Sabah Zor Çalışma

merhabalar, aracınızı yetkili servise götürüp kontrol ettirin. yalnız aracınız serviste bir gece kalır.bilginize
    iyi günler iyi çalışmalar.

Ankarada ikamet ediyorsanız müsait olduğunuz gün sizi servisimize davet ediyoruz.

gelmeden önce 2-3 gün benzinle kullanırsanız aracınızın serviste 1 gece kalmasına gerek kalmayacaktır.

bu esnada versiyonuda güncelleriz.

İyi günler dileriz

Alıntı dosage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam.. Arabam yaklaşık 4 ay önce sabahları zor çalışmaya başladı.giderek sıkıntı arttı. sonra Samsun opel reis oto ya götürdüm.bazı ayarları değiştirdiler sorun düzeldi.ancak arabanın çalışması ilk kiti taktırdığım zamanki gibi değildi.şimdi sorun tekrarladı.2 -3 marşta anca çalışıyo.sorun sizce nedir ne yapmalıyım. yeni yazılım(versiyon 13) sorunu çözermi.yükleteyimmi.Şu anda Ankarada ikamet ediyorum.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

sayın dosage,

aracınızdaki hatayı düzeltmek üzere sizi servisimize bekliyoruz.mümkünse gelmeden önce 1-2 gün aracınızı benzinle kullanın.

aracınızı gaz analiz cihazına bağlayıp sonuçları yorumlayacağız.

sonra aracınızda gereken ayarları yapıp aracınızı size teslim edeceğiz.

soğukta çalışma probleminiz ortadan kalkacak

İyi günler dileriz

Alıntı dosage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

kardes mocan otogaza götürebilirsin eminim ordan çıktığında bi daha böyle bi sıkıntı ile karşılaşmazsın.

Sevgili Mocan ilginiz için çook teşekkürler..Önümüzdeki haftaya mutlaka sizdeyim..sanırım siz Can beysiniz değilmi..görüşmek üzere

Eğer 29 Ekim günü açıksanız ve müsaitseniz yanınızdayım

FORUM DA DİLE GETİRDİĞİM SORUNUM İÇİN BENİ SERVİSLERİNE DAVET EDEREK ARABAM DAKİ SORUNU GİDERMEDE BÜYÜK GAYRET GÖSTEREN , HERŞEYDEN ÖNCE KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI GÜDEN MİSAFİRPERVER BAŞTA CAN MOCAN BEYE VE OĞLU ÖVÜNÇ MOCAN BEYE, SERVİSTEKİ DİĞER ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.SİZİN GİBİ HİZMET ANLAYIŞI GÜDEN SERVİSLER OLDUKÇA ARABAMIZA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA VE SIKINTI YAŞAMADAN BİNEBİLMENİN MUTLULUĞUNU YAŞAYACAĞIZ VE İNANIYORUMKİ SİZLERLE VE SİZİN GİBİ SERVİSLERLE BRC VE 2A LPG ÇITASINI DAHADA YUKARILARA TAŞIYACAKTIR. TEŞEKKÜRLER MOCAN OTOGAZ...

Yazmış olduğum 3 mesajıda yayınlamamakta neden bu kadar ısrarcınız anlamıyorum. Forum artık bir paylasım ortamı olmaktan çıkmıştır. Forumun eski haline dönmesini temenni ederim. Bu forum 2A LPG nin kalitesinin ve diğer firmalardan farklı olduğunun bir göstergesi olduğunu unutmayalım.

Sn. Dossage,
    Yayınlanmadı dediğiniz mesajlarınız birleştirildi ve hepsi birden yayına alındı. Burada 2A' nın eleştirileri sansürlediği anlamını nasıl çıkarıyorsunuz?
    Amaç varsa sorunun çözülmesidir. Müşterilerimizden de problemin çözümüne odaklı yaklaşım bekliyoruz. Hepimizin amacı üzüm yemek..
    Mesaj denetimi, siteye dadanıp, aslı olmayan hayali sorunlar yazarak bizi sabote etmeye çalışan provokatörler ve konumuzla ilgisi olmayan mesajlar yazanlar içindir. Forum kirliliği yaratan ve sizlerin bu siteden faydalanmasını engelleyenlere getirdiğimiz denetim yine gerçek müşterilerimize hizmet içindir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Smile Cevap: 2004 Vectra C Sabah Zor Çalışma

Forma nasıl ve ne tür mesajlar gönderiliyor tabiki bunu bilemem.Ancak bu forum gerçekten biz BRC kullananlar açısından çok faydalı.Dile getirdiğim 5 aydır devam eden sorun Mocan Otogaz tarfından yine bu forum aracılığıyla davet edilmem vasıtasıyla çözüldü.Allaha şükür arabam şu an saat gibi çalışıyor.Sorunlarımızı ve cevaplarımızı biraz daha hızlı gözden geçirip forumda yayınlamanız temennimdir.Teşekkürler.Amaç tabiki üzüm yemek

sayın 2A Mühendislik ben şahsen Ankara daki 2A servislirinden şikayetçiyim,adam işi yapmış gelişi güzel,aaa işte ben servisim hemde yetkili servis alakası yok yapmadığı işe abi biz bunun sorunundan anlayamayız sen baska yere götür.orası burası derken 3 tane firma gezdim allah razı olsun en sonunda adam akıllı bi firmaya denk geldim adamlar mükemmel sadece sorunumu çözen en akıllı servislerinizden biri helal olsun onlara (ismini vermek istemiyorum.)diyecegim şu üzümü yedim ama pazardan değil bağından yedim.tesekkür ediyorum 2A Mühendislik böyle bi servisiniz var.

+ Konu Cevaplama Paneli