+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bu ses beni çıldırtacak

Angry bu ses beni çıldırtacak

vw bora confort

aracım 2000 model. bir sorunu dışında çok memnunum. Arabamın ön tarafından gelen tık diye bir ses var. özellikle yavaş giderken oluyor.kapı gergisi bozuk olan arabalardaki, kapıyı kapatırkenki sesin aynısı. arabanın amortisörleri,askı rotları,viraj demir lastikleri, tıravestin ordaki büyük burçlar bile değişti. ama hala sorun çözülmedi. servisi değiştireceğim. arabanın askı rotlarını çıkarınca ses kesiliyor. ama orda değişmeyen parça kalmadı. birde yağmurlu havalarda ses gidiyor.bu sorun nedir acaba yanlış yeremi odaklandık? askı rotları çıkarınca sesin gitmesi direk viraj demir lastıklerini gösteriyor fakat o lastikleri 3 kere üst üste değiştirdim yine olmadı. yağmurda sesin kesilmesi bize lastiklerden kaynaklandığını gösteriyor ama arzayı bir türlü bulamadık. ortada bir ses var herkez duyuyor fakat nerden kaynaklanıyor bilen yok. arabanın altındaki muhafazayıda söküp kullandım yine değişmedi. geçen gün kendi servisim dışındaki ankarada başka bir servisi aradım. bana direk egzosu sordu.acaba biz gerçekten arzayı yanlış yerdemi arıyoruz.? bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim yoksa çok sevdiğim arabamı satacağım.

Cevap: bu ses beni çıldırtacak

arkadaşım benimde araçtan çukurdan ve tümsekten geçtiğimde lak diye ses geliyordu servis motorun sağ kulakçık takozunda problem olduğunu söyledi ve sipariş etti daha gelmedi parça ama değiştiğinde seni haberdar ederim bide motor takozlarını kontrol ettir
    :PDT_95:

Cevap: bu ses beni çıldırtacak

motor sağ kulakçık takozu değişti şu an taklama lakırtı kalmadı

Smile Cevap: bu ses beni çıldırtacak

Alıntı ozturkil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım benimde araçtan çukurdan ve tümsekten geçtiğimde lak diye ses geliyordu servis motorun sağ kulakçık takozunda problem olduğunu söyledi ve sipariş etti daha gelmedi parça ama değiştiğinde seni haberdar ederim bide motor takozlarını kontrol ettir
    SORUNU BULDUK YİNE DE ÖNERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SORUN VİRAJ DEMİR LASTİKLERİNİN KELEPÇELERİNDEYMİŞ. KELEPÇELERRİ DEĞİŞTİRDİM SORUN KALMADI.

Cool Cevap: bu ses beni çıldırtacak

Alıntı DSS05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SORUNU BULDUK YİNE DE ÖNERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SORUN VİRAJ DEMİR LASTİKLERİNİN KELEPÇELERİNDEYMİŞ. KELEPÇELERRİ DEĞİŞTİRDİM SORUN KALMADI.
    probleminin çözüldüğüne bende sevindim senin gibi bende kafayı sıyıracaktım sesten dolayı

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler