+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: reno19 europa1.8i de rolanti problemi

AUTRONIC takılı Reno19 europa1.8i de rolanti problemi

merhabalar
    ben niğde ateşoğullarında reno19 europa 1.8 aracıma autronic marka bir lpg taktırdım bana brc nin yan ürünü olduğu söylendi. autronic marka lpg sistemi arabama zarar veriyor.yakıt tüketimi fazla en büyük sorunumda rolanti düzen tutmuyor ve motor ısındıktan sonra belli bi mesafe gidiyorum diyelim kırmızı ışkta durmam gerkiyor duruyorum ama araba istop ediyor. virajlarda kavşaklarda, park ederken rolanti bi dalgalanıyor har hur bi ses çıkartıyor sonra malum istop durumdayım.aynı olay benzinde olmuyor çok defa denedim ama aracım benzinde canavar oluyor.1 yıl olmasına rağmen ben bu autronicten menmun değilim.herseferinde aynı problem oluyor.ateşoğullarına nerden baksanız aynı problemden dolayı 8-10 gittim her seferinde program attılar ama 1 aydan fazla gitmiyor yine aynı problem oluyor bana ne tavsiye edersiniz.k.maraşta olmam dolayısıylada niğde ye sıklıkla gidemiyorum ben bu autronici nasıl adam ederim lütfen cevap verin
    bide aoutronic gercekten brc mi?

Cevap: reno19 europa1.8i de rolanti problemi

AUTRONIC ayrı bir marka, BRC ile hiçbir ilgisi yok. Taktırdığnız yerle görüşüp iade edin. BRC taktırın. K.Maraş servisimizde periyodik bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Thumbs up Cevap: reno19 europa1.8i de rolanti problemi

sayın.faruköner sizin aracınız ful grup bu arçlara 2a dan özel yazılımlı ecu isteyip bu ecuyu taktırın aracınızda hiç bir problem kalmaz iyi günler.

+ Konu Cevaplama Paneli