+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Civiclerde lpg takilma orani neden dusuk?

Merhabalar,

Sitenize yeni uye oldum, ciddi calismaniz  beni etkiledi.
    2005 model Civic aldim.otm vites. aracima LPG taktirmak istiyorum. Ama kafama takilan soru, boyle ust model bir civic e lpg taktirana rastlamamis olmamdir. Resimler bolumunde de gormedim. belki bircok defa uygulamissinizdir ama resim cekmemis olabilirsiniz. Ozellikle bu model araclara LPG taktiranlardan yorum almak istiyorum. Hatta yuz yuze gorusmek. Ankaradayim.

LPG taktirip taktirmama hususunda hala kararsizim. Yardimci olursaniz sevinirim...

Ankara yetkili servislerimiz bu konuda size yardimci olabilir. Ana sayfamizdaki yetkili servislerimiz linkine tiklayarak ANKARA daki servislerimizle irtibata gecin.
    Iyi gunler.

Bende de Civic var.
    Once tuhaf tuhaf bakip sonra tamam takilir demeleri biraz ilginc oluyor dogrusu.Motora bakmak istemelerini de anlayamadim.Madem daha once takmislar neden bakmak isterler?

Oyle tuhaf tuhaf bakilacak bir durum yok. Cok daha yuksek model araclara montajlar yapildi. Musterilerin isteklerine gore degisik tank, baglanti sekli v.s. gormek aracinizin benzinde calismasini kontrol etmek icin araclar kontrol ediliyor. Benzinde sorunu olup, bunu montaj oncesi soylemeyen ve LPG taktirdim ondan oldu deyip faturayi servise odeetmeye calisanlarla karsilastiklari icin servislerimiz araci mutlaka gormek ve test etmek isterler.
    iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler