+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LPG UYARI SİNYALİ

LPG UYARI SİNYALİ

SELAM.ARACIMA GAZ ALDIĞIM HALDE BENZİNDEN GAZA GEÇTİKTEN BİR SÜRE SONRA GAZ BİTTİ SİNYALİ ÖTÜYOR.TEKRAR TEKRAR DENEMEME RAĞAMAN AYNI HATAYI VERDİ..YALNIZ GAZA GEÇTİKTEN VE 2000 DEVİRİ GEÇTİKTEN SONRA SİNYAL ÖTMEYE BAŞLIYOR.SEBEBİ NE OLABİLİR.ARAÇ CEHVROLET 1.4 KALOS.ARACA SEGUENT 24 TAKTIRALI BİR AY KADAR OLDU.

Cevap: LPG UYARI SİNYALİ

Sinyalle birlikte aracınız benzine dönüyor mu? Tank çıkışından itibaren hatların kontrol edilmesi gerekiyor. Servise uğrayın.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

LPG UYARI SİNYALİ

selam..sinyal verince benzine geçmiyor.kırmızı brc ışık yanıp sönüyor.

selam..benzinden gaza geçtikten sonra ,gaza biraz dokunuyorum 2000 devire gelince ibri sinyal sesli ötmeye başlıyor.rolantide çalışınca normal olarak gazda çalışıyor motor.ve kırmızı brc duğmesi yanıyor sinyal verince..

benim aracım polo clasıc 2000 model daha lpg yi taktıralı 3 gün oldu ama gaz bittiginde (sanırım) benzine gecti ama sinyal veriyodu olması gereken nasıl acaba beni bilgilendirimisiniz. benim kıt te kırmızı ısık yanıodu ama ben ortadakı dügmeye basınce ses kesildi

Çalışma durumu normal.İyi çalışmalar

Sayın Chevrolet,

Ben De Brc Kullanıyorum.. Depo Bosaldıgında Bip Sinyalı İle Kırmızı Isık Yanar ve Aracınız Gazdan Benzine Geciyor.. Geçiş Dugmesine Bir Daha Bastıgınızda Bu Ses Duruyor Anladıgım Kadarı İle... Bu İncelemelerime Gore Tum Araclarda Mevcutta Olan Bir Konu.. Bu Hata Degil.. Bilginiz Olsun... Ha Rolantide Gaza Aldıgınızda Arac Gazda Calısıyor Demişşiniz EVET Gazda Calısır Cunku %5 - 7 lik alt seviye de REZERVde tutulan bir gaz var Cünkü... Basınc / Yük Bindiginizde Basıncınız Yeterli Olmadıgından Dolayı Benzine Geciyor.... Bir Kullanıcı Olarak Bende Buna Şahit Oldum ve MAVİDENİZLER İç Anadolu Bayisi TUNCAY bey İle Görüstügümde Beni Bu Şekilde Aydınlattı... Kafanızada Bir Soru İşareti Var İse... Sorunuzu İsterseni Mavidenizler TUNCAY beyle Paylasırsanız Size Benden Daha İyi Bilgi Verecektir... Saygılarımla,

Alıntı hakanalgac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Chevrolet,

Ben De Brc Kullanıyorum.. Depo Bosaldıgında Bip Sinyalı İle Kırmızı Isık Yanar ve Aracınız Gazdan Benzine Geciyor.. Geçiş Dugmesine Bir Daha Bastıgınızda Bu Ses Duruyor Anladıgım Kadarı İle... Bu İncelemelerime Gore Tum Araclarda Mevcutta Olan Bir Konu.. Bu Hata Degil.. Bilginiz Olsun... Ha Rolantide Gaza Aldıgınızda Arac Gazda Calısıyor Demişşiniz EVET Gazda Calısır Cunku %5 - 7 lik alt seviye de REZERVde tutulan bir gaz var Cünkü... Basınc / Yük Bindiginizde Basıncınız Yeterli Olmadıgından Dolayı Benzine Geciyor.... Bir Kullanıcı Olarak Bende Buna Şahit Oldum ve MAVİDENİZLER İç Anadolu Bayisi TUNCAY bey İle Görüstügümde Beni Bu Şekilde Aydınlattı... Kafanızada Bir Soru İşareti Var İse... Sorunuzu İsterseni Mavidenizler TUNCAY beyle Paylasırsanız Size Benden Daha İyi Bilgi Verecektir... Saygılarımla,
    Hakan bey yalnız seviye ayarları degil BRC ürünlerimiz hakkında teorik ve pratik anlamda daima bilgim dahilinde hizmet vermeye hazırız,saygılarımla.

MAVİDENİZLER OTO GAZ
    ANKARA BÖLGE DİSTİRİBÜTÖRÜ
    2 A MERKEZ SERVİSİ
    www.mavidenizler.com.tr
    pbx 0312 385 9 555

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler