+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HYUNDAI ACCENT LS 1,3 LPG DÖNÜŞÜMÜ

HYUNDAI ACCENT LS 1,3 LPG DÖNÜŞÜMÜ

arkadaşlar Selam,

Ben yeni bir araba kullanıcısı ve sitenin yeni bir üyesiyim. Aracım ilk aracım olup hyundai accent 1,3 ls. Araba şehir için de 220.000 lira yakıyor. Tüp taktırmayı tavsiye edermisiniz. Taktırırsam ne marka olsun. Atikeri kimse tavsiye etmiyor çok sorun yaşanıyormuş. Bir de tahmini maliyetim ne olur kimisi senin aracına 600 ytl olur diyor kimisi de 1200 ytl hangisine inanacağımı şaşırdım açıkçası. Konuyada yabancı olunca bir bilene danışayım dedim. Siz ne dersiniz benim aracıma ne olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca ben konya da ikamet etmekteyim tavsiye edeceğiniz bir servis var mı

Cevap: HYUNDAI ACCENT LS 1,3 LPG DÖNÜŞÜMÜ

sayın fsayim
    eger aracanız karbüratörlü ise tüm masraflar dahil peşin 700 ytlyi bulur ruhsat dahil. egerki enjeksiyonlu ise o zamanda 1.200 ile 1.800 arası değişiyor bana soracak olursanız bi kere yaptırın basınız agrımasın yani bence brc taktırın marka olarak.diger markalarda kötü değildir mutlaka ama brc bence onlara nazaran daha iyi.yetkili birisi degilim ama sadece konu hakkındaki düşüncemi söyledim umarım yardımcı olmusumdurç

arkadaşlar bilgi paylaştıkça artar derler yoku bana yardımcı olabilecek birisi lütfen

Sn.Fsayim,
    Aşağıda bilgileri verilen KONYA bayimizle temasa geçin size yardımcı olacaklar.

GENÇ OTOGAZ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
    Anadolu San. Yazırhan Sokak No: 52
    0 332 251 51 89
    FAHRİ BÜYÜKATEŞ 0 532 654 69 88

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

iyi günler konya Brc servisi çok kaliteli iş yapar hiç düşünme ve git taktır ben de 3 ay oluyor taktıralı ve senin internette gördüğün sorunların hiçbiri yok performans kaybı da yok paran cebinde kalsın güle güle kullanırsın Renault Megane Sedane Pack Teckno 2005 sevgilerimle

Cüneyt Bey verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Konya da brc yi takan ana servis ile bugün telefonla temasa geçtm kısmetse cumartesi taktıracağım. Bakalım yaşadığım olumlu ya da olumsuz tecrübelerimi burada paylaşacağım.

+ Konu Cevaplama Paneli