+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: peugeot 306 full grup motorları

peugeot 306 full grup motorları

peugeot 306 full grup motorları hangılerıdır bana bılgı verırsenız cok sevırım benım aracım acaba full grupmu? merak edıyorum motor yapısı benımkının XU7JP4

Cevap: peugeot 306 full grup motorları

Aracınız Full Grup.
    G.Prevazi

PEUGEOT 306 FULL GRUP

şimdi full grup ise motor ne yapmam lazım aslında sadece sıkıntı rolantide kırmızı ışıkta falan durduğumda oynuyor takan usta kelebek sensörü ve ateşleme bobinine baktırmam gerektını soyledı sıkıntının oralarda oldugunu soyledı fakat peugeout un ozel servısıne sordugum zamanda bu tarz aracların .ift ekzantirikli olduğnu söylediler ve kesılmıyecegını soyledıler aracım 1800 cc 16v 1998 model lutfen yardım edın

bu durumda ne yapmalıyım enjektorler turuncu benımkıler acaba mavi ile mı degıstırmesem aracımda sadece rolantıden sıkayetcıyım kırmızı ısıkta arasıra oynuyor 900 rpm ıle 300 rpm arasında vede canımı çok sıkıyor performansında bırsey yok seq24 takılı aracımda vede aracıma yenı program attırsam daha farklı olabılırmı

arkadaşlar bu model motor grubuna sahip peugout araçlarda full grup yok onun yerıne 2+2 var yanı seq24 guzel calısıyor vede sadece rolantıde ufak oynamalar oluyor oda normalmıs servısı oyle dedı peugeot un kendı servısı fakat programı yapan ustanın çok ama çok hassas ayar yapması lazım

Cevap: peugeot 306 full grup motorları

İyi bir ustada önce kompresyonu ölçtürün sonra kaçak varsa üst kapağı söktürün tüm contaları değiştirin. Eminim düzelecektir. Ben aynı sorunu 2 sene çektim. Sonunda hararet yaptıktan sonra kapak söküldü ve saat gibi çalışmaya başladı.

+ Konu Cevaplama Paneli